reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix yeni orijinal Türk dizisinden ilk detayları paylaştı

Netflix orijinal yerli dizilerini genişletmeye hazırlanıyor. Berkun Oya önderliğindeki yeni diziden ilk detaylar paylaşıldı.

Advertisement

Popüler çevrim içi yayın servisi Netflix, orijinal Türk dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Berkun Oya tarafından yazılıp yönetilen yeni dizi içinse şimdilik bir isim açıklaması yapılmadı. Ancak sosyal sorunlara değinen bir drama dizisi olduğu kaydediliyor. Dizinin yapımcılığını ise Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix yeni Türk dizisi için planlanan tarihi paylaştı

Dizinin ismi paylaşılmasa da kısa özeti paylaşılıyor. Yayınlanan kısa özet şu şekilde: “Dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Şimdi ise ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Toplamda 8 bölümden oluşacak dizide 8 ana karakter olması bekleniyor. Dizinin yayını içinse net bir tarih paylaşılmadı. Ancak dizinin tüm dünya ile aynı anda 2020 yılında yayınlanması planlanıyor. Henüz herhangi bir görsel ya da fragmanı da paylaşılmayan dizinin Netflix kütüphanesindeki sayfasına buradan ulaşabilir, dizi için hatırlatma talebinde bulunabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası