reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizisi Beren Saat

Netflix bombayı patlattı: İkinci yerli dizi geliyor! [Video]

Netflix bomba bir açıklamayla müjdeyi verdi. Netflix orijinalleri arasına yeni bir Türk dizisi ekleniyor.

İlk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız yayın tarihi için geri sayımı başlatmışken, Netflix’ten heyecan verici yeni bir açıklama geldi. İkinci yerli Netflix orijinal dizisini müjdeleyen Türkiye ekibi başrol oyuncusunu da açıkladı. Beren Saat, Netflix’in yeni yerli yapımında başrolü üstlenmeye hazırlanıyor. Twitter üzerinden yapılan duyuruda Beren Saat’in unutulmaz Aşk-ı Memnu repliğine gönderme yapan Türkiye ekibi, hazırladıkları kısa video ile Saat’in yeni dizisinin yolda olduğunu hayranlarla paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güçlü kadınlar, güçlü yapımlar

Hazırlanan kısa videoda en dikkat çekici şey ise popüler çevrim içi platformda yayınlanan orijinal yapımlarda yer alan güçlü kadınların içerikte kullanılmasıydı. Claire Underwood ile başlayan fragmanda Jessica Jones, Kraliçe II. Elizabeth gibi isimleri görüyoruz. “Ne derlerse desinler hep istediğin gibi ol. Ama en çok birilerinin ilham kaynağı ol. Hoş geldin biz de seni bekliyorduk.” mesajıyla paylaşılan duyuru ne yazık ki yeni diziyle ilgili hiçbir ipucu vermiyor. Ancak Beren Saat yeni dizide üstleneceği rolle, ilham verici, güçlü bir kadın karaktere hayat verecek gibi bir algı yaratılmış durumda. Yeni projeyle ilgili detayları ise şimdiden merak ediyoruz.

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız‘ın da 14 Aralık‘ta platformdaki yerini alacağını hatırlatalım. Beren Saat’li dizinin detayları netleşmesini beklerken, ilk dizinin fragmanına haberin devamından ulaşabilirsiniz. Duyuru videosu ise haberin üzerinde yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in ilk Türk orijinal yapımı Hakan: Muhafız’ın fragmanı