reklamı kapat

POPÜLER

Beren_Saat

Beren Saat’in başrolde olacağı yeni Netflix dizisi hakkında son detaylar

Netflix’in Hakan Muhafız dizisinden sonra yepyeni bir Türk dizisi hazırlığı içinde olduğu kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Başrolde Beren Saat’in yer alacağı dizinin detayları da yavaş yavaş gelmeye başladı.

Beren Saat’in özel güçleri bir kadın karakteri canlandıracağı belirtiliyor. Dizinin uyarlandığı hikayenin, Şengül Boybaş’ın ilk romanı ‘Dünyanın Uyanışı’ndan uyarlandığı ortaya çıktı. Senaryo yazım süreci devam eden dizinin çekimleri Mart sonunda Göbeklitepe’de (Şanlıurfa) başlayacak.

Senaryoyu ise Nuran Evren Şit kaleme alacağı ifade ediliyor. Çekimlerin ise ‘Hakan: Muhafız’ dizisinin çekimlerini gerçekleştiren ekip tarafından yapılacağı söyleniyor. Dizide Beren Saat’e kimin eşlik edeceği ise henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beren Saat yeni Netflix projesiyle iddialı geliyor

Beren Saat’in unutulmaz Aşk-ı Memnu repliğine gönderme yapan Netflix Türkiye ekibi, hazırladıkları kısa video ile Saat’in yeni dizisinin yolda olduğunu kısa bir süre önce hayranlarla paylaşmıştı. Hazırlanan kısa videoda en dikkat çekici şey ise popüler çevrim içi platformda yayınlanan orijinal yapımlarda yer alan güçlü kadınların içerikte kullanılmasıydı.

Claire Underwood ile başlayan fragmanda Jessica Jones, Kraliçe II. Elizabeth gibi isimleri görüyoruz. “Ne derlerse desinler hep istediğin gibi ol. Ama en çok birilerinin ilham kaynağı ol. Hoş geldin biz de seni bekliyorduk.” mesajıyla paylaşılan duyuru ne yazık ki yeni diziyle ilgili hiçbir ipucu vermiyor. Ancak Beren Saat yeni dizide üstleneceği rolle, ilham verici, güçlü bir kadın karaktere hayat verecek gibi bir algı yaratılmış durumda. Beren Saat’in yer alacağı dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Başrolde Beren Saat’in olacağı diziyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Beren Saat’e hoşgeldin videosu