reklamı kapat

POPÜLER

Instagram Ariana Grande

Instagram’ın en çok takip edilen kadını değişti

En çok takipçiye sahip Instagram kullanıcıları listesi değişmeye devam ediyor. Instagram’ın en çok takip edilen kadını değişti.

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, 1 milyarın üzerinde kullanıcısıyla büyümeye devam ederken, platformun zirvesindeki isimler de değişiyor. Platformda en çok takip edilen kadın ise uzun zamandır Selena Gomez‘di. Gomez, hesabını çok sık kullanmamasına karşın, uzun süre bu unvanı korumayı başardı. Hatta öyle ki Gomez, futbolun yıldız ismi Cristiano Ronaldo onu geçene kadar tüm platformun en çok takip edilen kullanıcısı olarak zirvede yer alıyordu. Şimdilerde 3. sıraya düşen Gomez’i tahtından eden isimse Ariana Grande oluyor. Beşinci stüdyo albümü Thank You, Next’i hayranlarıyla buluşturan Grande, Instagram’ın en çok takip edilen kadını oluyor. Çevrim içi müzik servislerinde de Grande’nin yeni stüdyo albümünün baskısı hissediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal medya savaşları

Ariana Grande, Selena Gomez’e kıyasla Instagram’da çok daha fazla zaman geçiriyor. Yeni albümünün çıkışı ve özel hayatındaki değişimlerle beraber şarkıcının zirveye oturması ise kaçınılmaz olmuş gibi görünüyor. 25 yaşındaki şarkıcı 146 milyon 286 bin takipçiye erişirken Gomez ise 146 milyon 267 kişi tarafından takip ediliyor. Öte yandan Gomez’in sosyal medya kullanımını ikinci plana ittiğini de belirtelim. Zirvedeki Ronaldo ise yerini kolay kolay kaptırmayacak gibi. Ronaldo’nun halihazırda 155 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Ariana Grande’nin Nintendo Labo eşliğindeki performansı