reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

2017’nin en beğenilen Instagram videoları

Sene sonuna yaklaşmamızla birlikte Instagram’ın ‘en’leri de teker teker ortaya çıkıyor. En fazla takipçili ünlülerin ardından şimdi de platformun en çok izlenen videoları gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi ünlüler Instagram‘ı oldukça aktif ve etkili bir şekilde kullanıyor. Takipçi sayılarını artırmanın yanı sıra iyi bir etkileşim oranı elde etmek de fazlasıyla önemli. Etkileşimden kastımız ise izlenme, beğeni ve yorum sayıları. Takipçi sayısının yanında tüm bu veriler de ne kadar fazla kişiye erişebildiklerinin net bir göstergesi. Bu rakamlar artıkça daha fazla sponsorlu paylaşım yapıyor ve bu paylaşımlardan daha fazla kazanç sağlıyorlar.

Instagram’ın açıkladığı video izlenme beğenileri de platformun en etkili isimlerini ortaya koyuyor. Listede net bir şekilde Cristiano Ronaldo‘nun ağırlığı hissediliyor. Ünlü futbolcu beş farklı videoyla listede kendine yer buluyor. Onu Leo Messi ve Selena Gomez takip ediyor. Listede şaşırtıcı bulduğumuz isim ise onuncu sırada yer alan Emilia Clarke oluyor. Bu videoların tamamına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Senenin en beğenilen Instagram videoları

  1. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  2. Leo Messi (@leomessi) –
  3. Selena Gomez (@selenagomez)
  4. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  5. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  6. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  7. Leo Messi (@leomessi)
  8. Selena Gomez (@selenagomez)
  9. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  10. Emilia Clarke (@emilia_clarke)