reklamı kapat

POPÜLER

netflix

Cansu Dere ve Kenan İmirzalioğlu Netflix dizisiyle geliyor

Netflix, yepyeni bir Türk dizisini daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın ardından Beren Saat’li bir dizinin de yolda olduğu açıklanmıştı.

Bu dizinin duyurulmasının ardından yepyeni bir Türk dizisinin daha yolda olduğu ortaya çıktı. Netflix’e yakın kaynakların aktardıkları bilgiler gerçeğe dönüşürse Kenan İmirzalioğlu ve Cansu Dere, Netflix projesiyle yeniden bir araya gelebilir.  Video servisinin çekimleri Haziran’da başlayacak aksiyon dizisi için her iki isimle de anlaştığı belirtiliyor. Ezel dizisinden sonra yeniden bir araya gelecek isimlerin yeni dizide hangi karakterleri canlandıracağı ise henüz bilinmiyor. Dizi hakkında resmi detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beren Saat’in merakla beklenen dizisi yolda

Şirketin Türkiye ekibi başrol oyuncusunu da açıklamıştı. Beren Saat, şirketin yeni yerli yapımında başrolü üstlenmeye hazırlanıyor. Twitter üzerinden yapılan duyuruda Beren Saat’in unutulmaz Aşk-ı Memnu repliğine gönderme yapan Türkiye ekibi, hazırladıkları kısa video ile Saat’in yeni dizisinin yolda olduğunu hayranlarla paylaşmıştı. Beren Saat’in yer alacağı projede erkek oyuncunun kim olacağı ise henüz bilinmiyor. Konu hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Şirketin ilk Türk orijinal yapımı Hakan: Muhafız’ın fragmanı