reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Xiaomi Redmi Note 7 Pro için ilginç gelişme

Xiaomi alt markası Redmi’den beklenen Redmi Note 7 Pro için ilginç bir anket başlatıldı. Firma görünüşe bakılırsa kullanıcıların yorumlarına oldukça önem veriyor.

Xiaomi Redmi Note 7, biliyorsunuz inanılmaz satış rakamlarına ulaşıyor. Firma buna ek olarak Redmi Note 7 Pro üzerinde de çalışıyor. İşte bu model için ilginç bir gelişme yaşandı. Marka CEO’su Lu Weibing, kısa süre önce model için bir anket açtı. Bu ankette kullanıcılara Redmi Note 7 Pro için en çok arzuladıkları özelliklerin ne olduğu soruluyor. Buna ilginç diyoruz çünkü firmanın modeli aktif olarak ürettiği yönünde bilgiler geliyor. Bu anket ya modeli gündemde getirmek için yapılıyor, ya da telefon halen gerçek anlamda tasarım masasında bulunuyor. Anketin sonuçlarına göre Pro’nun Redmi Note 7‘ye oranla daha güçlü işlemci ve kamera ile gelmesi talep ediliyor. Aslında firma tam da bunu yapacak deniyor. Çünkü telefonda Redmi Note 7‘ye nazaran daha güçlü işlemci ve gerçekten 48 megapiksel kamera yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 Pro detayları şöyle

Xiaomi Redmi Note 7 Pro, gelen bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni Snapdragon 675 işlemcisinden alacak. Arkasında normal Note 7 gibi Samsung GM1 değil gerçek 48 megapiksel Sony IMX 586 sensörlü kamera yer alacak telefon, burada çiftli kurulum kullanacak. Fiyatının 205 – 220 dolar aralığında olacağı gelen bilgiler arasında yer alan akıllı telefonbüyük bir kitleye hitap ediyor. Normal model ise biliyorsunuz 147 dolara satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon modeli