reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate Mini Mate Smart

Sürpriz modeller Huawei Mate Mini ve Mate Smart ortaya çıktı

Akıllı telefon pazarının dev ismi Huawei, Avrupa’da iki yeni akıllı telefon modelini kayıt altına aldı. Mate Mini ve Mate Smart modelleri yolda gibi görünüyor.

Huawei’nin Mate ailesi şu an üç farklı modelden oluşuyor. Güncel olarak Mate 20 Lite, Mate 20 ve Mate 20 Pro modelleri satışta bulunuyor. Ancak Mate ailesine 2019’da Mate Mini ve Mate Smart modelleri de dahil olacak gibi görünüyor. Kısa süre önce bu isimleri Avrupa’da kayıt altına alan Çin merkezli dev isim, ürün gamını daha da artıracak gibi görünüyor. Firmanın özellikle Mate Mini modeli dikkat çekiyor. Bu modelde üst düzey özelliklerin ufak ekran boyutuyla birleştirilebileceği tahmin ediliyor. Biliyorsunuz halen ufak ekranlı akıllı telefon isteyen milyonlarca insan bulunuyor. Apple’ın iPhone SE modeli halen oldukça iyi satıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei 2019 için çok iddialı konuşuyor

2018 genelinde Samsung’dan sonra dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi olan Huawei, 2019’da Samsung’u geçerek birinci sıraya oturmak istiyor. Bu yıl kısa süre önce detayları ortaya çıkan P30 ile P30 Pro modelleri ve katlanabilir akıllı telefon modelini tanıtacak firma, aynı zamanda orta ve giriş seviyesini de güçlü tutmak istiyor. İşte bu üstteki modellerin buradaki rekabeti zorlaştıracağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni modeli