reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro modelinin önemli yeniliğinden taze bilgiler

16 Ekim tarihinde Mate 20 ile beraber lanse edilecek Huawei Mate 20 Pro, ilginç bir yenilikle geliyor. İşte bu yenilik hakkında taze bilgiler var.

Hakkında bilinmesi gereken tüm detaylara aşağıda yer verdiğimiz Huawei Mate 20 Pro için ince detaylar çıkmaya devam ediyor. Telefon için bir numaralı kaynaklardan olan Roland Quandt, modelin Nano SD hafıza kartı altyapısını da detaylandırmış durumda. Firma özelinde ilk defa karşımıza çıkan bu altyapı, “Nano Memory Card” olarak da isimlendiriliyor. MicroSD kartlardan daha ufak olan kartların sadece Huawei’den geleceği belirtiliyor. Modelin hafızasına bir 256 GB daha ekleyebilecek bu kartlar, söylendiği kadarıyla 128 GB için 49 euro fiyat etiketine sahip olacak. Quandt’a göre eMMC 4.5 protokolünü kullanan Nano SD kartlar, 90 MB/s okuma hızına çıkış yapabiliyor. Yazma hızları belli olmayan kartlar, Mate 20 ailesinin kendilerine özel önemli aksesuarları olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 Pro kaça satılacak?

Burada yeni modelleri bekleyenler için pek güzel haberler yok. Modelin Avrupa’da 1.000 euro fiyat etiketini geride bırakması bekleniyor. Bu gerçeken çok yüksek görünürken, normal Mate 20 modeli de ucuz olmayacak deniyor. Amiral gemilerinin fiyatları gün geçtikçe daha ulaşılmaz bir noktaya ulaşıyor. Bu da herkes için çok kötü görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’dan dört arka kameralı akıllı telefon Galaxy A9