reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro modelinin satış fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

16 ekim tarihinde tanıtılacak Huawei Mate 20 Pro hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Bu sayede modelin Avrupa satış tarihi ve fiyatı kesinleşmiş oldu.

Roland Quandt, Mate 20 ailesi için sızıntılarına devam ediyor. Yeni yapılan sızıntı ise Huawei Mate 20 Pro modelinin Avrupa satış fiyatını ve tarihini karşımıza getiriyor. Buna göre telefon Avrupa’da 999 euro fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Bazı pazarlara 50 euro daha pahalıya geleceği belirtilen model, Mate 20 ile beraber 16 Ekim etkinliğinden hemen sonra ön siparişe açılacak deniyor. Yeni modellerin raflardaki yerini ise 5 Kasım tarihinde alacağı belirtiliyor. Bu açıdan kişilerin çok fazla bekletmeyecek Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20, Android dünyası ve firma için büyük önem arz ediyor. Henüz Türkiye satış fiyatı ve tarihi hakkında bilgi olmayan telefon, görebileceğiniz üzere oldukça pahalı bir seviyede yer alıyor. Normal modelin ise 800 euro seviyesinde raflardaki yerini alması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 yıla damga vurmaya hazır

Ortak olarak güçlerini Kirin 980 işlemciden alan telefonlar, bu 7nm işlemci ile yüksek performans ortaya koyacak. Arkalarında Leia imzalı üçlü kamera yer alan telefonlar, burada da P20 Pro’nin izinden gidiyor. Bu açıdan görüntüleme performansları da çok yüksek olacak aile, 2018’in en çok beklenen modelleri arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Opera’nın yeni tarayıcısı