reklamı kapat

POPÜLER

Aladdin

Disney’in Will Smith’li Aladdin filminden ilk tanıtım [Video]

Disney stüdyolarının klasik hikayelerini izleyicilerle buluşturma macerası devam ediyor. Sırada animasyon versiyonu çok sevilen Aladdin var.

Bildiğiniz gibi Disney stüdyoları son yıllarda klasikleşen animasyonlarını canlı kanlı filmlere dönüştürmek üzere harekete geçti. Şimdiye kadar Cinderella, Beauty and the Beast, Maleficent ve The Jungle Book gibi başarılı işler seyrettik. Bu projelerin gişede elde ettiği kazanç yeni uyarlamaların da yolunu açıyor. Bunlardan biri de 2019’da vizyona girecek olan Aladdin olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlarsanız Aladdin’in hikayesini 1992 yılında animasyon olarak seyretmiştik. Bu müzikal hikaye büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Şimdi sırada Guy Ritchie‘nin yöneteceği canlı kanlı versiyon var. Senaryoyu John August ve Vanessa Taylor ikilisi kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Nasim Pedrad, Billy Magnussen ve Numan Acar’ı görüyoruz. Will Smith karşımızda Aladdin’in cini olarak çıkmaya hazırlanıyor.

Paylaşılan tanıtımda Aladdin filminden ilk görüntüler gün yüzüne çıkmış oluyor. Fakat kısa bir tanıtım olması sebebiyle filme dair çok fazla detay içermiyor. Fakat fragmanın sonunda oldukça dikkat çekici bir an göze çarpıyor. Lambasına uzanan yeni Aladdin’i ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz. Son olarak filmin vizyon tarihinin 24 Mayıs 2019 olduğunu da hatırlatalım.