reklamı kapat

POPÜLER

Will Smith Aladdin

Cin lambadan çıkıyor; Aladdin ilk fragmanıyla karşınızda [İzle]

Disney’in yayınladığı görsellerle hayli dalga geçilen Aladdin uyarlaması yeni fragmanında lambadaki cini çıkarıyor. Will Smith beyaz perde için gün sayıyor.

Disney’in Will Smith, Mena Massoud ve Naomi Scott’u buluşturduğu Aladdin uyarlaması vizyon için gün sayarken ilk fragman paylaşıldı. Fragman ise çok konuşulan bir detayı nihayet çözüyor. Bildiğiniz gibi hikayede Aladdin, sihirli bir lamba buluyor. Lambayı okşadığınızda içinden Cin çıkıyor ve size 3 dilek hakkı tanıyor. Masmavi bir bedene sahip olan Cin ve Aladdin de bu noktadan sonra beraber maceralara atılıyor. Tabii işin içine Aladdin’in aşık olduğu Jasmine de dahil oluyor. Geçmişte yayınlanan kısa tanıtımda Cin’i paylaşmayan Disney daha sonra paylaştığı görsellerde Cin’in mavi olmadığını sergilemiş ve hayranları kızdırmıştı. Fragman ise işlerin öyle olmadığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Will Smith ile gelen komedi unsuru

Kalıplı ve kilolu aynı zamanda da mavi olan Cin yerine Will Smith’i gören hayranların kafa karışıklığı sonrası yeni fragmanda birebir olmasa da Cin’in özüne sadık kalındığı gösteriliyor. En azından lambadan ilk çıktığı ve “halk arasına” karışmadığı zamanda. Tabii Cin aynı zamanda hikayenin komedi tonunu da belirleyen bir karakter. Smith tercihi bu noktada filmin güçlü yanı olacak gibi görünüyor.

Her ne kadar fragmanda kendine “hayran bırakan” CGI’ları göremesek de, Aladdin en azından elle tutulur bir içerik paylaşmayı nihayet başardı. Film 24 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. Fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.