reklamı kapat

POPÜLER

Emoji Mosaic dönüştürücü servis

Emoji yığınları ile adeta yağlı boya tablosu yaratan eğlenceli uygulama [Dene]

Emoji artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Dijital iletişimin olmazsa olması emojiler ile artık yağlı boya tablosunu andıran mozaik resimler elde edebilirsiniz.

Dijital ortamda duyguları daha net bir şekilde aktarmak için kullandığımız emojiler, Emoji Mosaic isimli tarayıcı tabanlı bir hizmet ile içinizdeki “yaratıcıyı” uyandırmak istiyor. Geçmişte üzerinde çalışması hayli uzun vakit alan mozaik tarzı işleri artık emojilerle tek dokunuşla yapabilirsiniz. Yazılımcı ve tasarımcı olan Eric Lewis‘in hazırladığı bu uygulamada tek yapmanız gereken emojilerle yeniden oluşturulmasını istediğiniz bir kareyi sisteme yüklemek. Gerisini sistem otomatik olarak hallediyor. Öte yandan seçilen görselin çok karanlık olmamasında fayda var. Karanlık görsellerde sistem yeterince iyi şekilde ayırt edemeyebiliyor. Sonuç da her zaman çok başarılı olmayabiliyor. Sınırları belli, renklendirilen alanlarında bariz farklılıklar olan görsellerde daha başarılı sonuçlar almak mümkün. Bazı karelerde ortaya yağlı boya tablosu gibi sonuçlar çıkabiliyor. Emoji yığınları eğlenceli bir kare yaratabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısıtlı hizmet, eğlenceli sonuç

Hayli basit tasarlanmış olan bu hizmet, size sadece ortaya çıkan sonucu kaydetme imkanı tanıyor. Buradan ulaşabileceğiniz internet sitesi üzerinden siz de kendi fotoğraflarınızı deneyebilir, ortaya ilginç emoji mozaikleri çıkarabilirsiniz. Sonucun yüklediğiniz fotoğrafın boyutuna göre oluşturulmasının zaman alabileceğini de ekleyelim.

İlginizi çekebilir

Google Haritalar’da favori konumları kaydetme ve paylaşma