reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame özeti

Avengers Endgame özeti ortaya çıktı

Disney’in Avustralya sayfası, Avengers Endgame için ilk özeti paylaştı. Kısa sürede silinen özet fedakarlıklara dikkat çekiyor.

26 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers Endgame için geri sayım başladı. Filmin özeti ise ilk olarak kendini Disney’in Avustralya sitesinde gösterdi. Kısa sürede kaldırılan özet ise şu şekilde: “Avengers: Infinity War’un ardından gelen olayların sonrası Thanos’un çabalarıyla evren büyük bir yıkım içindedir. Hayatta kalanların yardımıyla Avengers’ın bir kez daha bir araya gelip, sonuçları ne olursa olsun, Thanos’un eylemlerini geri almalı ve evrenin düzenini yeniden kurması gerekir.” Hayatta kalanların bir araya gelmesi sözüyle, Ant Man ve Hawkeye gibi Avengers üyeleriyle aynı anda aynı yerde olmayan kahramanların bulunması kastedilirken; “Sonuçları ne olursa olsun” sözü dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çaresiz durumlar, çaresiz eylemler

Hızla kaldırılan bu özet, filmde bazı kahramanlara veda edebileceğimiz sinyallerini de bir kez daha veriyor. Avengers Endgame ile önemli kahramanların artık seriden ayrılabileceği dedikodusu uzun zamandır devam ediyordu. Bu noktada asıl soru, hangi kahramanlara tamamen veda edeceğimiz gibi görünüyor.

Sızan yeni görseller ise çözümün Kuantum Evreni‘nde gizli olduğunu gösteriyor. Black Widow’un elinde görünen ve daha önce set fotoğraflarında da sızan “Quantum Watch” ile beraber kahramanlarımız zamanda ve evrende paralel noktalara giderek taşları toplamaya çalışabilir. Bu yolculuğun nelere mal olacağı ise şimdilik net değil. Öte yandan Captain Marvel’ın hikayeye nasıl dahil olacağı konusu gizemini hala koruyor. 26 Nisan‘da vizyona girecek olan filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video