reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Thanos ve Captain Marvel planı

Thanos’un planlarını açık eden yeni Avengers Endgame özeti

Sinema zincirlerinin sızıntıları devam ediyor. Vue, yayınladığı Avengers Endgame özetinde Thanos’un planlarını açık ederken; Captain Marvel müdahalesinin de ipucunu veriyor.

26 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers Endgame filminin sızdırılan yeni özeti Captain Marvel ipuçlarını da beraberinde getiriyor. Sinema zinciri Vue’nun yayınladığı özette, Thanos’un evrenin hükümdarlığına soyunduğu kaydediliyor. Yayınlanan detaylı özette şu cümleler yer alıyor: “Dünyada işler oldukça kötü görünüyor. Sonsuzluk taşlarının gücü ile nüfusun yarısının silinmesinden sonra Thanos evrenin hükümdarı görevine soyunur ve Avengers’ı yıkıntılar içinde bırakır. Biri onu durdurmayı başaramazsa Thanos’un acımasız hükümdarlığının genişlemesi ise devam edecektir. Bu yüzden, kayıpların yasını dahi tutmaya vakit bulamayan kahramanlarımız Black Widow, Thor, Captain America ve Bruce Banner hayatta kalan kahramanları bir araya getirmeli ve Captain Marvel’ın yardımını istemelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thanos’u durduracak güç Captain Marvel

Infinity War filminin sonundaki ek sahnelerde Nick Fury, toza karışmadan önce Captain Marvel’a mesaj göndererek onu dünyaya çağırmıştı. Yeni özetle beraber Captain Marvel’ın hızla Avengers üssüne gelmesi ise işten bile değil gibi görünüyor. Bu da akıllara Super Bowl fragmanında yayınlanan Avengers üssünün dışında çekilen sahneyi getiriyor. Captain America, Black Widow ve Bruce Banner’ın gökyüzünden gelen “bir şeye” baktığı görüntüde bizi Captain Marvel karşılayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thanos’un planları ise evrenin hükümdarlığını sürdürmek olarak devam edecek gibi görünüyor. İstediğini başardıktan sonra işlerin kendi istediği gibi gitmesi için elinden geleni yapacak olan Thanos’u fiziksel bir karşılaşmada yenebilecek tek isim ise Captain Marvel’dan başkası olmayacak gibi. Öte yandan kahramanlarımızın zamanda yolculuk yaparak Sonsuzluk Taşlarını toplayacağı teorisi de hala olasılığını koruyor. Filmin Super Bowl fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video