reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel retro site

Marvel’ın Captain Marvel için hazırladığı göz kanatan retro internet sitesi

Captain Marvel macerayı 90’lara götürürken, Marvel da boş durmuyor ve filmin resmi sitesini 90’lara uygun bir tasarımla buluşturuyor.

Captain Marvel, sinematik evrene girişini gerçekleştirirken konu bizi geçmişe, 90’lara götürüyor. Bu fırsatı kaçırmayan Marvel ise film için hazırladığı resmi sitesinde 90’lar esintileri estirmeye karar vermiş. Nostaljinin dibine vuracağınız site, göz kanatan tasarımıyla sizi filme dair bilgilerle buluşturuyor. Sağdan soldan çıkan ve yumruklayabileceğiniz Skrull animasyonundan korkunç renkteki fontlara, Comic Sans’tan ziyaretçi defterine, ziyaretçi sayacından anlamsız GIFlere kadar site dolup taşıyor. İçerisinde “Skrull mu yoksa insan mı?” testi dahi var. Tabii küçük medya oynatıcıları da unutulmamış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel 8 Mart’ta vizyonda

Ziyaretçi defteri sonrası aşağı inmeye devam ederseniz mini bir Stan Lee göndermesi de bulunuyor. Ziyaretçi defterine ise mesaj yazmak ne yazık ki mümkün değil. Sayfanın Nick Fury kısmında yüklenememiş bir fotoğraf dahi bulunması tüm detaylara gösterilen özeni ortaya sererken burada bizi mini bir ipucu da karşılamış gibi görünüyor.

Her ne kadar siteyi görüntülemek göz kanatsa da, Marvel’ın eğlenceli ve dikkat çekici bir siteyi hayata geçirdiği kesin. Hazırlanan resmi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda yeni bir fragman da yayınlayan Captain Marvel 8 Mart‘ta vizyondaki yerini alacak. 2 saat 10 dakikalık ekran süresiyle standart uzunlukta bir solo filmi bizlerle buluşturacak olan yapım, sonunda ise bizi Avengers Endgame’e bağlayacak ipucunu yansıtabilir. Filmin yayınlanan en son fragmanına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video