reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame ile Super Bowl'da yayınlanan Captain Marvel fragmanı

Captain Marvel’ın tek yumrukta neler yapabildiğini gözler önüne seren yeni fragman [İzle]

8 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanan Captain Marvel, Super Bowl 2019 kapsamında yayınlanan yeni fragmanında tek yumrukta neler yapabildiğini gösteriyor.

Marvel, Avengers Endgame ve Captain Marvel fragmanlarıyla Super Bowl 2019’da hayranları yepyeni sahnelerle buluşturuyor. Avengers Endgame fragmanında yayınlanan yeni sahneler Captain Marvel’ı içermese de, kahramanımızın kendi fragmanı bize bol bol içerik sağlamayı başardı. Fragman karakterin ne kadar kararlı ve güçlü olduğunu gözler önüne seriyor ve film için beklentiyi de artırıyor. İlk fragmana kıyasla Captain Marvel’ın fragmanlarının ise giderek daha etkileyici olduğunu da etkileyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tek yumrukta paramparça olan uzay gemisi

Başrolü üstlenen Brie Larson, haziran ayında verdiği bir röportajda Captain Marvel’ın gücünü “O kadar güçlü ki gezegenleri oynatabiliyor.” diyerek özetlemişti. O açıklamann detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni fragmanda ise kahramanımızın uzayda tek yumrukla bir uzay gemisini nasıl paramparça ettiğini görüyoruz. Captain Marvel’a dönüşmeden önce Carol Danvers olarak da göreceğimiz karakter, geçmişte de ne kadar kararlı ve güçlü biri olduğunu da ortaya seriyor.

Ekran süresi 2 saat 10 dakika olarak açıklanan film, bizi geçmişe, Nick Fury’nin SHIELD’ın temellerini attığı döneme götürmeye hazırlanıyor. Samuel L. Jackson’ın hala iki gözüne de sahip olan Fury’i canlandıracağı Captain Marvel’da Jude Law da boy gösterecek. 8 Mart‘ta vizyona girecek olan filmin Super Bowl 2019’da yayınlanan kısa fragmanına haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.