reklamı kapat

POPÜLER

avengers endgame fragmanında silinen karakter

Marvel’ın Avengers Endgame fragmanından çıkardığı kahraman

Marvel, Avengers Endgame ve Captain Marvel için yeni tanıtımları Super Bowl 2019’da izleyicilerle buluşturdu. Endgame fragmanındaki gariplik ise hayranların dikkatini çekiyor.

Bu yılın en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Avengers Endgame ve Captain Marvel, Super Bowl kapsamında yayınlanan yeni fragmanlarıyla hayranları filmden farklı sahnelerle buluşturdu. Avengers Endgame fragmanında ise göze çarpan ilginç noktalar vardı. Marvel’ın fragmanlarda yapmayı çok sevdiği o “küçük” değişiklikler ve oynamalar bu kez o kadar da “küçük” olmayabilir. Zira fragmanda bir karakter tamamen silinmiş gibi duruyor. Peki ama bu karakter kim olabilir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame fragmanı

Fragmanda silinen karakter

Keskin gözlü hayranlardan kaçmayan iki sahnede kahramanlar arasında garip bir boşluk var gibi görünüyor. Bu sahnelerden ilki Avengers üssünün hemen dışında kahramanlarımızın gökyüzüne baktığı sahne. Burada Black Widow, Captain America, Bruce Banner ve James Rhodes yan yana sıralanıyor. Banner ve Rhodes arasında ise bir kişinin daha sığabileceği garip bir boşluk bulunuyor. Sanki biri daha sonradan çıkarılmış gibi… Bu karakterin Ant Man olabileceği teorileri dolaşırken, sahnenin ne zaman geçtiğine bağlı olarak bambaşka bir isim de karşımıza çıkabilir. Örneğin aradaki boşlukta Carol Danvers yer alıyor olabilir. Tabii aynı şekilde karakterlerimiz gökyüzünde Captain Marvel’ın “inişine” de şahitlik ediyor olabilir. Teoriler uzayıp gidiyor.

İkinci “oynanmış” gibi görünen sahne ise kapanışta yer alıyor. Captain America öncülüğünde sıralanan karakterlerimizin arasında bir eksik bulunuyor. 5. karakterle 6. karakter arasında bir kişinin daha sığabileceği devasa bir boşluk yer alıyor.

Marvel’ın bu ilginç düzenlemesini haberin devamında yayınlanan Avengers Endgame fragmanında görüntüleyebilirsiniz.

İlgili video

Avengers Endgame Super Bowl 2019 fragmanı