reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame filminin süresi ile ilgili heyecan verici açıklama

Avengers Endgame filminin süresi ile ilgili heyecan verici açıklama

Avengers Endgame, test gösterimini gerçekleştirdi. Yönetmen Russo kardeşler, filmin süresi konusunda yeni bir açıklamayla geri adım atılmayacağını belirtiyor.

Avengers Endgame, Marvel Sinematik Evreni’nin en uzun filmi olmak için gün sayıyor. 26 Nisan‘da vizyona girecek olan filmin ekran süresi için geçmişte “3 saat olabilir.” diye açıklama yapan Russo kardeşler, yeni açıklamalarıyla bu sürenin artık yavaş yavaş kesinleştiği izlenimini veriyor. Collider‘a verdikleri röportajda test gösterimlerinin ardından izleyicilerden fazlasıyla olumlu tepkiler aldıklarını belirten Joe Russo “Hala 3 saatlik süredeyiz.” diyerek bir kısaltmaya gidilmediğini netleştirdi. “Hala üzerinde çalışmayı bitirmiş değiliz. Ancak bu film beraberinde 22 filmin birikimini getiriyor ve anlatacak çok fazla şey var. Böylesine karmaşık bir hikayeyi anlatırken karakterlerin güçlü, duygusal anlarını odak noktasına aldığınızda tartışılmaz bir alana ihtiyaç duyuyorsunuz. Özellikle bu film için 3 saatin değeceğine inanıyoruz.” diyen Russo kardeşler şimdilik filmi kısaltmaya pek niyetleri olmadığını da açık ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En uzun Marvel filmi

Solo filmlerinde genellikle 2 saat 10 dakika gibi bir ortalama tutturmaya çalışan Marvel Sinematik Evreni’nde Avengers: Infinity War ise 2 saat 40 dakikalık bir macera sunmuştu. Avengers Endgame ise sinematik evren için 3. evreyi kapatan yapım olacak. 10 yıllık geçmişe bir nokta koyup Spider-Man Far From Home ile 4. evreye başlayacak olan Marvel Sinematik Evreni’nin neden bu filmi daha uzun yapma ihtiyacı hissettiği de anlaşılıyor.

Captain Marvel 8 Mart’ta izleyicilerle buluştuktan sonra Avengers Endgame de hemen onu takip ederek 26 Nisan’da vizyondaki yerini alacak. Filmin Super Bowl 2019 kapsamında yayınlanan yeni fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Filmin Super Bowl fragmanı