reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmeninden şaşırtan açıklama

2019 yılının en fazla merak edilen işlerinden biri olan Avengers Endgame süresiyle şaşırtabilir. En azından filmin yönetmenlerinden Joe Russo‘nun açıklaması bu yöne işaret ediyor.

Avengers Endgame son yılların en gizemli projelerinden biri oldu. Avengers Infinity War‘un finalinde yaşananların ardından herkesin odağı Avengers 4 oldu. Fakat uzun süre boyunca filme dair hiçbir şey öğrenemedik. Uzun süre Avengers 4 olarak andığımız projenin tam ismi paylaşılan ilk fragmanla birlikte ortaya çıkmış oldu. O zamandan bu yana da filme dair heyecan uyandıran bir gelişme yaşanmıyordu. Ancak Avengers Endgame’in kamera arkasına geçen Joe Russo Marvel hayranlarını şaşırtacak bir açıklamada bulundu. En uzun Marvel filmini izleyebileceğimizin sinyallerini verdi. Joe Russo geçtiğimiz günlerde Empire Magazine‘e konuştu. Bu röportaj sırasında filmin uzun olması beklenen süresi de gündeme geldi. Başarılı yönetmen bu konuyla ilgili olarak “Büyük ihtimalle filmin süresi üç saat civarında olacak. Elimizde çok fazla hikayenin yer aldığı büyük bir film var.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşler daha önce de Avengers Endgame’in diğer Marvel filmlerinden uzun olabileceğine işaret etmişti. Fakat filmin montajının daha yarısında olduklarını söyleyerek sürenin kısalabileceğine işaret etmişlerdi. Bu açıklamadan anladığımız kadarıyla süre kısalmıyor. Bizleri yaklaşık üç saatlik bir macera bekliyor.

İlginizi çekebilir

Avengers End game ilk fragman