reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 için Android Pie tabanlı global MIUI10 müjdesi

Xiaomi Mi Mix 3, global olarak 2019’un ilk çeyreğinde satışa çıkıyor. Ancak bunu beklemeden modeli Çin’den getirenler için güzel bir haber var.

Kızaklı yapısıyla dikkat çeken modellerden Xiaomi Mi Mix 3, Türkiye’de de aracı firmalar aracılığıyla elde edilebilen modellerden. Özellikle ikinci el satışın yoğun olduğu sitelerden rahatlıkla alınabilen akıllı telefon, Android Pie tabanlı global MIUI 10 sürümüyle gündemde bulunuyor. Telefonu Çin ROM üzerinde kullanmak istemeyenler için güzel buran bu sürüm, şu an 1.7 GB boyutuyla buradan elde edilebiliyor. Konuya hakim kişiler tarafından telefona flaş atılarak yüklenebilen sürüm, standart Google Play uygulamalarını, servisleri ve birçok dil desteğini bünyesinde barındırıyor. Bu sürüm ile telefon Çin dışında çok daha kullanılabilir hale geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3, tam 10 GB RAM’li bir versiyona da sahip

Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip. Bu modelden sadece 500 adet üretileceği biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Ekran delikli Huawei Nova 4