reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Resmi tanıtım öncesi sızan Xiaomi Mi Mix 3 fotoğrafları

Bugün tanıtılması beklenen Xiaomi Mi Mix 3 modelinin tanıtım öncesi yeni bir fotoğrafı daha sızdı. Görsellerde 6 GB RAM ve 128 GB depolama sunan model görünüyor.

Heyecanla beklenen tamamen çerçevesiz, kızaklı sisteme sahip Xiaomi Mi Mix 3, tanıtım öncesi bir kez daha görüntülendi. Firmanın neredeyse tamamen çerçevesiz ilk modeli olacak olan Mi Mix 3, bildiğiniz gibi ön kamerayı kızaklı bir sistemin içine gizliyor. Bu sayede telefonun ekranında kamera için bir yer ayırmaya gerek kalmıyor. 10 GB RAM ve 5G destekli özel bir sürümü de tanıtmaya hazırlanan modelin standart versiyonu ise bir kez daha sızdı. Snapdragon 855 bekleyenlerin hayallerini rafa kaldıran Mi Mix 3, tamamen göründü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3, Snapdragon 845 ile geliyor

6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza sunduğu görünen modelin işlemcisi Snapdragon 845. MIUI 10 arayüzü giydirilmiş Android 9.0 ile gelecek olan telefonun 128 GB’lık dahili hafızası sistemin kendisi ve dahili uygulamaları çıkardığımızda kullanıcıya 115 GB‘lık alan sunuyor. Kızaklı kamerası ve arka gövdesi de görünen cihaz, arka gövdede kenarlara doğru hafif kavisli bir tasarımla cihazın elde tutuşunu güçlendirmeyi amaçlıyor. Ayrıca arka gövdede parmak izi sensörü de görünüyor.

6,4 inç AMOLED ekranla gelmesi beklenen cihazın arka kamera kurulumu 12 MP + 12 MP olarak bizi karşılayacak. Ayrıca bir de özel düşük ışık çekim modu sunacağı biliniyor. Ön kamera ise 24 MP çözünürlükle selfie tutkunlarına sunuluyor. 8 GB’lık modeli için sızan fiyat ise yaklaşık 530 dolar. Ancak her modelin fiyat bilgisi için bugünkü resmi tanıtıma kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Mi Mix 3 için hazırlanan reklam