reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Hayranlarına müjde; Stranger Things koleksiyonu Türkiye’de satışa sunuldu

Cadılar Bayramı öncesi heyecan verici bir koleksiyon Stranger Things hayranlarıyla buluşuyor. Pull and Bear’ın Türkiye’de de satışa çıkardığı seride hayranlar için farklı ürün alternatifleri yer alıyor.

Netflix’in popüler dizisi Stranger Things, 3. sezon bölümlerinin çekimlerine devam ediyor. 3. sezonu heyecanla beklenen dizide kahramanlarımızın baş etmek zorunda kalacağı yeni sorunlar merak konusu. Ancak yeni sezon gelmeden, Cadılar Bayramı öncesi Pull and Bear hayranlar için özel bir seri müjdeledi. Bugün satışa çıkan Stranger Things koleksiyonu hem yazlık hem de kışlık bazı parçaları bir araya getiriyor. Ancak koleksiyonun ne yazık ki neredeyse tamamı “baskı” kıyafetlerden oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayranlara özel seri

Kısa kollu baskı tshirtler ve sweatshirtlerin yer aldığı seride daha çok dizinin ikonik logosunun baskısı ya da dizinin poster ve sahnelerinden baskılar yer alıyor. Bu açıdan etkileyiciliğini bir parça yitiren seriden potansiyelini ortaya çıkarmasını isterdik açıkçası. Netflix’in favori dizilerinden olan Stranger Things’in 80’ler modasını ayaklandıracak etkileyici bir kostüm koleksiyonu bulunuyor. Dizide daha önce giyilmiş kıyafetlerin böyle bir koleksiyonda yer almasını tercih ederdik. Hayranların dizide giyilen kıyafetlere olan ilgisinin büyük olduğunu da hatırlatalım. 2. sezonda Dustin karakterinin giydiği Science Museum of Minnesota üstün yeniden satışa çıkmasıyla hayranlar müzeden tek bir günde en az 3 milyon dolar değerinde alışveriş yapmıştı. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Pull and Bear’ın koleksiyonunun Türkiye’deki fiyatı 100 TL ve 160 TL arasında değişiyor. Tanıtımlarda çocuklar kullanılsa da ürünlerin yetişkinlere satıldığını ekleyelim. Farklı bir fiyat alternatifi şimdilik bulunmuyor. Buradan tüm koleksiyone ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 3. sezon tanıtımı