reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon öncesi dizinin favori müzikleri [Dinle]

Netflix, Stranger Things 3. sezon bölümlerini 4 Temmuz‘da yayınlayacak. Dizide kullanılan favori şarkılarla şimdiden sezona hazırlanabilirsiniz.

Netflix, Stranger Things 3. sezon bölümleriyle bizi bir kez daha Hawkins’e götürmek için hazır. İkinci sezonun ardından tam rahat bir nefes almaya hazırlanan karakterlerimiz için işler bir kez daha yanlış yola sapıyor. Şehrin, Upside Down ile arasındaki boyut kapısı kapandıktan sonra yaratıktan kurtulduğunu düşünen kahramanlarımızı yeni bir sürpriz bekliyor. Dizinin 3. sezonu 4 Temmuz’da Netflix’teki yerini alacak. Sadece konusuyla değil müzikleriyle de çok sevilen dizinin yeni sezonuna, geçtiğimiz sezonlarda çalınan favori parçalarla hazırlanmaya ne dersiniz?

Stranger Things 3. sezon öncesi Spotify favorileri

Spotify yayınladığı yeni verilerle dizide çalınan parçalar arasında bir sıralama yapmış. Açıklanan verilere göre Türkiye’deki takipçiler en çok dizinin tema müziği olan Stranger Things‘i dinliyor. İkinci sırada ise şaşırtıcı olmayacak şekilde “Should I Stay or I Should I Go” yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dinleyicilerin dizinin karakterlerine dayanan çalma listeleri oluşturduğu belirtilirken favori karakter Eleven oluyor. İkinci sırada Steve Harrington, üçüncü sırada da ikinci sezonun odak noktası Will Byers yer alıyor. The Upside Down isimli ise 3500’ün üzerinde çalma listesi bulmak mümkün. Siz de üçüncü sezona hazırlanırken en çok dinlenen şarkılara göz atmak isterseniz haberin devamında tam listeye ulaşabilirsiniz.

Spotify’da Türkiye’deki kullanıcıların Stranger Things soundtrack ve çalma listelerinde en çok dinlediği şarkılar

Stranger Things – Kyle Dixon & Michael Stein
Should I Stay or Should I Go – Remastered – The Clash
Kids – Kyle Dixon & Michael Stein
Eleven – Kyle Dixon & Michael Stein
The Upside Down – Kyle Dixon & Michael Stein
Every Breath You Take – The Police
A Kiss – Kyle Dixon & Michael Stein
Lay-Z-Boy – Kyle Dixon & Michael Stein
She’ll Kill You – Kyle Dixon & Michael Stein
Africa – Toto

İlginizi çekebilir

3. sezon fragmanı