reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Netflix kütüphanesinde Stranger Things 3. sezon güncellemesi

Netflix kütüphaneyi güncelledi! Stranger Things 3. sezon yeni bölümleriyle bir solukta izlenmek için platformdaki yerini aldı.

Netflix Türkiye kütüphanesini güncelledi; uzun zamandır beklenen Stranger Things 3. sezon nihayet yayında. Sekiz bölümden oluşan yeni sezon sıcak bir yaz ayında olabilecek en kötü olayların da habercisi. İkinci sezon finaliyle kahramanlarımız “kurtulmanın” rahatlığına kavuşup, nihayet normal bir yaşam süreceklerini düşünürken; Hawkins üzerinde kara bulutlar toplanıyor. Çünkü kurtulduklarını sandıkları yaratık boyutun diğer tarafında değil kendi dünyalarında sıkışıp kalıyor. Eleven, Will, Mike, Dustin, Lucas ve ikinci sezonda ekibe dahil olan Max yeni tehlikenin yaklaşmasını endişeyle fark ederken, diğer karakterler de bir kez daha olayları önlemek için bir araya geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon yayında

Son fragmanında yaratığın kendine yeni bir “beden” bulması gerektiği teorisini ortaya atan Will’in ardından Max’in abisi Billy’nin kolunda ilginç bir yara izi görmüştük. Bu sezonun en büyük kurbanı ne yazık ki Billy olabilir gibi görünüyor. Ekibimiz pek de bayılmadığı Billy’i bu sorundan kurtarabilir mi, bilemiyoruz. Hawkins bir kez daha yok olmanın eşiğine gelirken, Eleven da boyundan büyük bir sorumluluğu omuzlarında taşımaya devam ediyor.

3. sezondan bir diğer beklentimiz de aslında Eleven gibi olan diğer çocuklardan yine haber almaktı. Ancak fragmanlarda şimdilik bunu göremedik. Belki bölümlerde izleyebiliriz. Tüm bu gizemin çözümü ise elbette dizide saklı. Diziyi Netflix hesabınızla giriş yaparak buradan izleyebilirsiniz. Dizinin ilk iki sezonu için hazırladığımız kısa özete de buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

3. sezon fragmanı