reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon çalışmalarının başladığını müjdeleyen ilk fotoğraf

Netflix, Lucifer 5. sezon ile diziyi iptal etse de ekibin fazla oyalanmaya niyeti yok. Dizinin yaratıcıları Ildy Modrovich ve Joe Henderson “ilk gün” fotoğrafı paylaştı.

Fox tarafından iptal edildikten sonra Lucifer’ın haklarını satın alan Netflix, önce sevindirdi sonra da Lucifer 5. sezon ile final haberini vererek hayranları üzdü. Ancak yaratıcı ekip ve oyuncular bu konuyla ilgili yaptıkları açıklamalarda beşinci sezonun en iyi ve her bir saniyesinin değerlendirildiği bir yapım olacağını işaret ediyor. Her ne kadar dizi final yapacağı için ekibin içinde bir burukluk olsa da ne yazık ki anlaşmanın ilk aşamada zaten 2 sezonluk yapılmış olması bizi mutlak finale götürüyor. Şimdilerde dizinin yaratıcılarından Ildy Modrovich, dizi için spin-off fikrine sıcak baktığını dile getirirken yeni sezon için çalışmaya başladıklarını da duyurdu.
Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon için ekip bir arada

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına “Cehenneme döndük… ve daha mutlu olamazdım.” yazan Modrovich, dizinin yazar kadrosunun beşinci sezon senaryosu için çalışmaları başlattığını müjdeliyor. Beşinci sezon çalışmalarının ilk gününde dizinin yıldız oyuncusu Tom Ellis de ekibi ziyarete gitmiş. Kendi Instagram hesabında aynı fotoğrafı paylaşan Ellis, hayranları heyecanlandıracak şu açıklamaya imza atıyor: “5. sezon için yazar odasında ilk gün! Herkes olasılıklar konusunda çok heyecanlı… Bekleyemiyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modrovich daha önce yaptığı açıklamalarda 5. sezonun hayranlara bir “aşk mektubu” olacağını belirtirken her bir saniyenin hakkını vereceklerinin altını çizmişti. Biraz daha geçmişe gittiğimizde ise dizi yaratıcıları 5. sezon için heyecan verici fikirlere sahip olduklarını belirtmişti. Henderson akıllarında öncelikli bir fikir olduğunu ve 5. sezonun olası girişini dahi planladıklarını kaydetmişti. Herderson’ın heyecan verici açıklamasının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Beşinci sezonun ise ne yazık ki 4. sezon gibi sadece 10 bölüm süreceğini belirtelim.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı