reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 6. sezon için Lucifer 5. sezon öncesi gelişme

Lucifer 6. sezon ihtimaliyle ilgili heyecan verici gelişme

Netflix tarafında Lucifer 6. sezon ihtimali giderek kuvvetleniyor. Lucifer 5. sezon öncesi yeni sızıntılar olası bölüm sayısını dahi ortaya seriyor.

Lucifer 6. sezon beklentileri giderek artıyor. Bildiğiniz gibi esasen Netflix, Lucifer 5. sezon ile dizinin biteceğini duyurmuş ve hayranları büyük bir üzüntüye boğmuştu. Daha sonra hayranların diziye verdiği destekle 10 bölümlük 5. sezona 6 ek bölüm daha eklenmişti. Son sızıntılar ise şimdilerde Warner Bros. Television ve Netflix’in 6. sezon için masaya oturduğunu işaret ediyordu. İşte o sızıntılardan yeni haberler geldi. Geçmişte diziden özel fotoğraflar da paylaşan TV Line, 6. sezon haberlerini güncelliyor ve olası bölüm sayısını dahi dillendiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 6. sezon için ihtimal artıyor

TV Line‘ın düzenlediği soru cevap etkinliğinde hayranlardan gelen “6. sezonla ilgili bir gelişme var mı?” sorusu üzerine şu cevap veriliyor: “Warner Bros. Television ve Netflix arasındaki görüşmeler devam ediyor ve her iki taraf da anlaşmaya varılması konusunda iyimser. Uzunluk açısından… Bonus sezonun 10 – 13 bölüm süreceğine ilişkin şeyler duyuyorum.

Henüz Lucifer 5. sezon bölümlerinin tarihi açıklanmadı. O yüzden hemen gelecek bir 6. sezon haberi olur mu bilmiyoruz. Hatta bu anlaşma sağlanırsa bu haber belki 5. sezon yayınlandıktan sonra dahi paylaşılabilir. Öte yandan bu sezon final yapacakmış gibi kurgulanan dizinin 6. sezonun resmileşmesi durumunda nasıl ilerleyeceği de merak konusu. Yine de şimdilik işlerin olumlu sonuçlanmaya yönelik ilerlediğini söyleyebiliriz. Dizinin 5. sezon tarihinin ise en kısa sürede açıklanmasını bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

İlkbaharı karşılayan dizi ve filmler; mart ayında Netflix Türkiye’de neler var?