reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 5. sezon fotoğrafıyla diziye döneceği kesinleşen oyuncu

Lucifer 5. sezon, sevilen oyunculardan birini dizide bir kez daha ağırlayacak. Misafir oyuncu olarak Netflix dizisine dönecek isim açıklandı.

Lucifer 5. sezon bölümleri için sabırsızlığımız giderek artarken final sezonunda Netflix dizisine dönüş yapacak bir diğer oyuncu da belli oldu: Inbar Lavi. 4. sezondaki Eve performansıyla beğeni toplayan Lavi’nin yeni sezonda dizide yer alıp almayacağı bilinmiyordu. “Kendi yoluna” gitmeye karar veren Eve’in hikayesinin devam edip etmeyeceği sorulduğunda dizi yaratıcıları Lavi’nin karakterinin çok sevildiğini ve kendisiyle yeniden çalışmak isteyeceklerini kaydetmişti. Bu belirsiz durum nihayet son buldu. Lavi konuk oyuncu olarak beşinci sezonda yer alacak. EW‘nun özel haberinde Lavi’nin sezondan bir fotoğrafı da paylaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon karakterleri buluşturuyor

Dizi yaratıcısı Ildy Modrovich ve Joe Henderson konuyla ilgili yaptıkları açıklamada “Inbar geri döndüğü için çok mutluyuz. Onu en son gördüğümüzde Eve, Maze’in kalbini kırmıştı. Bu yüzden en sevdiğimiz iblisle ilk günahkarın buluşması kusursuz gitmeli değil mi?” diyor.

Levi’nin 5. sezonda kaç bölüm yer alacağı şimdilik net değil. Kendisini ne zaman göreceğimiz de bilinmiyor. Adı yeni açıklanan 9. bölümde ise Eve’i görme ihtimalimiz yüksek. Family Dinner isimli bölüm, farklı isimleri bir araya getirecek gibi.

Lucifer 5. sezon bölümlerinde dizide yeniden göreceğimiz tek ismin Inbar Levi olmadığını hatırlatalım. Ekim 2019’da 3. sezon finalinde diziye veda eden Tricia Helfer‘ın da 5. sezonda yer alacağı açıklanmıştı. Oyuncu dizide Charlotte karakterine hayat veriyordu. Toplamda 16 bölümle Netflix izleyicilerine veda etmeye hazırlanan dizinin final sezon tarihini yakında duyurması bekleniyor. Dizi bu yıl izleyicilerle buluşacak.

İlginizi çekebilir

Disney+’ın Marvel dizilerinden ilk video!