reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon setinden sızan video [İzle]

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon çekimlerinde hayranların kameralarına yakalanıyor. Okul setinden sızan video müzikal bölümü işaret ediyor.

Lucifer 5. sezon yayın tarihi için Netflix duyurusunu beklerken, setten sızan bir video internetteki yerini aldı. Reddit’te viral olan TikTok videosunda dizinin bir bölümünün bir lisede çekildiği görünüyor. Lisenin Amerikan futbol sahasında yapılan çekim ise öğrencilerin kameralarına takılıyor. TikTok kullanıcısı videonun sonunda Tom Ellis’le kısa bir an çekmeyi dahi başarmış. Çok kısa olan bu videoda Lucifer (Tom Ellis) ve Dan (Kevin Alejandro) futbol sahasında amigo kızlarla dans ediyor. Setten Chloe’yi canlandıran Lauren German da görünüyor.

Season 5 Shoot from r/lucifer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sızan Lucifer 5. sezon videosu müzikal bölümden olabilir mi?

Bu eğlenceli anla ilgili akla gelen ilk tahmin ise, sahnenin müzikal bölüme ait olabileceği. Bildiğiniz gibi dizinin 5. sezonu bir bölümü müzikal olarak yayınlamaya hazırlanıyor. Daha önce detaylarına burada yer verdiğimiz 5. sezon 10. bölüm bizi eğlenceli bir müzikalle buluşturacak. Bölümün adıysa “Bloody Celestial Karaoke Jam”. Elbette bu kısa videonun o bölümden olup olmadığı resmi değil. Ancak futbol sahasında dans eden Lucifer’ı ve Dan’i hikayeye başka türlü nasıl bağlarız bilemedik.

Bu sızıntılar devam ederken dizinin yeni bölüm isimleri için de açıklamalar yapılıyor. Son olarak 5. sezon 14. bölümle ilgili bir ipucu internetteki yerini almış ve hayranlar kısa sürede tek bir tahmin üzerine yoğunlaşmıştı. O haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Lucifer 5. sezon 8 + 8 bölüm şeklinde yayınlanmak üzere toplam 16 bölümle bu yıl Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Şubat 2020 ajandası