reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 5. sezon öncesi sevindiren 4. sezon haberi

Lucifer 5. sezon çekimleri devam ederken Netflix dizisinin 4. sezonu için hayranları sevindirecek bir haber geldi. Bu haber fiziksel kopya almadan yapamayanlara hitap ediyor.

Lucifer 5. sezon bölümleriyle Netflix kütüphanesinde yer almaya hazırlanırken, hayranlarla 4. sezon odaklı yeni bir haber paylaşıldı. Bildiğiniz gibi dizinin dört sezonu da esasen Netflix’te yer alıyor. Aboneliğiniz devam ettiği sürece açıp izleyebiliyorsunuz. Ancak bazı izleyiciler serinin fiziksel kopyasını da rafına koymak istiyor. Warner Bros. Home Entertainment nihayet bu konuda kullanıcılara geri dönüş sağlıyor. Lucifer: The Complete Fourth Season DVD’si 12 Mayıs‘ta raflardaki yerini alacak. Netflix’i olmayan kullanıcılar için dijital versiyonunun da 11 Mayıs’ta yayınlanacağı açıklandı. Bu DVD’de 4. sezona ek olarak kamera arkası sahnelerin olup olmadığını da merak ediyoruz. Blu-ray versiyonu ise önümüzdeki dönemlerde çıkacak. Şimdilik o versiyon için ayrıca bir tarih paylaşılmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 4. sezon DVD

Lucifer 5. sezon 2020’de yayınlanacak

Beşinci sezon toplam 16 bölümle izleyicilerle buluşacak. Şu ana kadar 14 bölümün ismini açıklayan dizi, son iki bölümün ismini de önümüzdeki günlerde izleyicilerle paylaşacak. Peki tarih? Henüz hala bir tarih açıklaması yok. Tek bildiğimiz 5. sezon 2020’de yayınlanacağı. Bir de iki kısıma bölüneceği. Yani 16 bölümün ilk 8 bölümünü önce izleyeceğiz, sonra kısa bir ara verip kalan 8 bölümü izleyeceğiz.

Dizi 5. sezonla final yapmaya hazırlansa da kulislerde 6. sezon ihtimalinin yeniden ortaya çıktığını hatırlatalım. Şimdilik net bir duyuru yok ancak belki dizi için yolun sonu gelmemiş olabilir. Netflix, bir spin-off projesi de üretebilir.

İlginizi çekebilir

Westworld 3. sezon fragmanı adeta yeni bir dizi