reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra’nın 100 kat yakınlaştırma yeteneği mercek altında [Video]

Samsung Galaxy S20 Ultra’nın hiç şüphesiz en dikkat çeken özelliği kamera performansı. Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus modellerinde 3 kat optik yakınlaştırma tercih eden Samsung, Galaxy S20 Ultra modelinde ise 100 kat dijtal yakınlaştırma yapabilen bir kameraya yer veriyor.

Bu kameranın çalışma prensibini merak eden kullanıcılar için M-Tech Pro isimli bir YouTube kanalı kameranın performansını sergilemek için bir video paylaştı. Yapılan yakınlaştırma testinde telefonun gerçekten çok başarılı bir performans sergilediği görülüyor.  Ultra modeli insanın göremeyeceği uzaklıktaki nesneleri yakınlaştırabiliyor. 100 kat dijital yakınlaştırma yeteneğine sahip olan  Ultra modeli 10 kat hibrit optik yakınlaştırma da yapabiliyor. Yakın çekimlerden hoşlanan kullanıcılar için Ultra modeli çok iyi bir seçenek görünüyor. Ultra modeli yakınlaştırma yeteneğiyle birlikte saniyede 30 kare 8K video yeteneğiyle de dikkat çekiyor.  108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF telefonda yer alan kameralar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi Türkiye fiyatları

Samsung Galaxy S20 serisi mart ayında satışa sunuluyor. Yeni Galaxy serisi modellerinin satış fiyatları Galaxy S20 için 7.799 TL, Galaxy S20+ için 9.299 TL ve Ultra modeli için 11.999 TL. Ön sipariş kampanyası çerçevesinde Plus veya Ultra modelini siparişi verenlere 899 TL değerinde Galaxy Buds+ hediye ediliyor. Telefonların karşılaştırmasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Samsung Galaxy S20 Ultra ile uzaklar artık çok daha yakın