reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra ve Samsung Galaxy Note10+ kamera karşılaştırması [Video]

Samsung Galaxy S20 Ultra ile Samsung Galaxy Note10+ kameralarıyla karşı karşıya geldi. Tech Town isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırma videosunda telefonların kamera performansları değerlendiriliyor. Galaxy S20 Ultra bilindiği üzere 108 megapiksellik ana kamerasıyla fark yaratıyor. Galaxy Note10+ ise geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş ve kamera performansıyla beğeni toplamıştı.

Paylaşılan videodan her iki telefonun da çok iyi sonuca imza attığı görülüyor. Samsung Galaxy S20 Ultra’da 108 megapiksellik kamerasının avantajını kullanarak detaylarda daha iyi sonuçlara imza atıyor. Ancak Galaxy Note10+’ın aşağı kalır bir performans sergilemediğini söyleyelim. Detaylar haricinde düşük ışıkta da Ultra modeli bir adım öne geçiyor. Galaxy S20 Ultra’da Galaxy Note10+’a kıyasla daha büyük bir sensör kullanılıyor. Bu sensör sayesinde Ultra modeli ışığın yetersiz kaldığı durumlarda daha aydınlık fotoğraflar çekebiliyor. Galaxy S20 Ultra’nın dikkat çeken bir diğer önemli özelliği ise zoom konusu. Ultra modeli 10 kat hibrit optik yakınlaştırmaya imkan sağlarken, Galaxy Note10+ 2 kat optik yakınlaştırmaya destek veriyor. Ultra modelinde ayrıca 100 kat dijital yakınlaştırma özelliği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesinin Türkiye fiyatları

Galaxy S20 ailesinin yıldızı Galaxy S20 Ultra 11.999 TL’den satışa sunulacak. Diğer Galaxy modellerinden Galaxy S20, 7.779 TL‘den, Galaxy S20+ ise 9.299  TL‘den kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu fiyatların telefonların 128 GB’lık depolama kapasitesine sahip modeller için geçerli olduğunu söyleyelim.

İlgili video

Telefonların kameraları mercek altında
https://www.youtube.com/watch?v=D6BQ7juNI3E&t=3s