reklamı kapat

POPÜLER

Land Rover Defender 2020

Land Rover Defender 2020’nin havada uçtuğu ve takla attığı video [İzle]

2019 Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında tanıtılan en kaslı otomobil Land Rover Defender 2020, dikkat çeken bir videoyla gündemde.

Eski jenerasyondan aldığı tasarım çizgilerini modern dokunuşlar ile daha güzel hale getiren 2020 Land Rover Defender, gerçekten etkileyici bir video ile karşımızda bulunuyor. Hemen yukarıda izleyebileceğiniz bu video içerisinde dev arazi aracının gelecek James Bond filmi No Time To Die içerisinde göreceğimiz bazı aksiyon anları gözler önüne seriliyor. Üç farklı Defender’ın havada uçtuğu ve zorlu arazilerde tur attığı videonun sonunda ise bir aracın takla attığı görülüyor. Bu kadar aksiyona dayanamayan ya da kasıtlı olarak bir tepeden atlarken kaçınılmaz sona ulaşan araç, yine de o ana kadar kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Güvenlik nedeniyle özel ekipmanlarla donatıldığı aktarılan araçların bu videosu, hem film hem de aracın kendisini için heyecanlandırıyor. 2020 Land Rover Defender gerçekten inanılmaz yüksek fiyatıyla Türkiye’de sadece çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Land Rover Defender tam bir arazi canavarı

Kısaca hatırlamak adına dev araç için birçok motor seçeneği sunuluyor. 4 silindirli benzinli motor ile gelen P300 versiyonu ve 6 silindirli benzinli motor ile yarı hibrit teknolojisini birleştiren P400 versiyonu bunlar arasında yer alıyor. Sürücüler, benzinliye alternatif olarak 4 silindirli dizel D200 versiyonu ve daha güçlü versiyonu D240 ile yakıt ekonomisi ön plana alarak seçimlerini yapabiliyor. Benzinli ve dizel motorlara ek olarak yüzde 100 elektrikli şarj edilebilir hibrit (PHEV) versiyonu da önümüzdeki yıldan satışa açılacak deniyor.