reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Locke & Key

Yeni diziler, yeni sezonlar; şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix Türkiye kütüphanesini şubat ayında da genişletmeye devam ediyor. Locke & Key, Altered Carbon 2. sezon ve Narcos: Mexico 2. sezon dikkat çeken başlıklar arasında.

Popüler çevrim içi yayın servisi Netflix, Türkiye kütüphanesinin şubat ayı içeriklerini açıkladı. Bu ayın en dikkat çekici başlıklarından biri fantastik dizi boşluğunu doldurmaya hazırlanan Locke & Key oluyor. Çizgi roman uyarlaması dizi toplamda 10 bölümüyle ilk sezonu izleyicilerle buluşturacak. Dizinin ikinci sezon çalışmalarının başladığını da kaydedelim. Gizemli bir hikayenin ortasına düzeceğiniz Locke & Key, babası öldürülen üç kardeşin gerçekliği değiştiren anahtarları keşfetmesiyle derinleşiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix merakla beklenen dizilerin yeni sezonlarını da getiriyor

Şubat ayı aynı zamanda uzun zamandır haber alamadığımız Altered Carbon 2. sezon bölümlerini de nihayet bizlerle buluşturacak. Kitap üçlemesinden uyarlanan hikaye Takeshi Kovacs’in maceralarına kaldığı yerden devam edecek. Narcos’un yan dizisi Narcos: Mexico 2. sezon bölümleriyle dönen diziler arasında yer alanlardan. Örgüt içinde sorunlar baş gösterirken olaylar da daha tehlikeli hale geliyor.

Belgesel tarafında bizi bu ay Alfonso Cuarón’un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapımını anlatan Road to Roma karşılarken, aynı zamanda dikkat çekici yapımlardan biri de Afro-Amerikalı lider Malcolm X’in suikastını anlatan belgesel oluyor. Bu ay yayınlanacak orijinal içeriklere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Netflix dizileri

Locke & Key (07/02/2020)
Babaları öldürülen üç kardeş, gerçekliği değiştiren anahtarlarla dolu bir eve taşınır. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanından uyarlandı.

Narcos: Mexico 2. sezon (13/02/2020)
DEA’e karşı yaptığı eylemlerin sonuçlarına ve ABD’ye göğüs germek zorunda olan Félix, örgüt içindeki sorunlarla da karşı karşıyadır.

Las chicas del cable: Final sezonu 1. kısım (14/01/2020)
Lidia, İspanya’ya geri döner ve yakın arkadaşlarının yardımıyla kızını bulmaya çalışır. Arkadaş grubunun tamamı ise iç savaşın sonuçlarıyla uğraşır.

Altered Carbon 2. sezon (17/02/2020)
Takeshi Kovacs yeni bir bedenle Harlan’ın Dünyası’na geldiğinde savaş halinde bir gezegen ve gölgelerde gizlenen, uzun süre önce kaybettiği aşkını bulur.

Better Call Saul 5. sezon (24/02/2020)
“Breaking Bad”in öncesinde geçen ve ufak çaplı avukat Jimmy McGill’in ahlak yoksunu Saul Goodman’a dönüşümünü anlatan dizi, 5. sezonuyla geri dönüyor.

Formula 1: Drive to Survive 2. sezon (28/02/2020)
Formula 1’in kıyasıya rekabetle dolu 2. sezonunda da pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

Love is Blind (13/02/2020)
Duygusal bağ, fiziksel çekime üstün gelebilir mi? Bir grup bekar, birbirlerinin yüzünü hiç görmeden bir eş bulup aşık olmaya çalışıyor.

Van Helsing 4. sezon (08/02/2020)
Vanessa Van Helsing komadan uyandığında, vampirlerin dünyayı ele geçirdiğini ve insanlığın kaderinin onun elinde olduğunu öğrenir.

Orijinal filmler

Horse Girl (07/02/2020)
Atlara ve doğaüstü suçlara meraklı, sıra dışı ve sevimli bir kız, giderek daha bilinçli hale gelen rüyalarının günlük hayatına sızdığını fark eder.

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hala Seviyorum (12/02/2020)
Lara Jean ve Peter rol yapmayı bırakıp ilişkilerini henüz resmiyete dökmüşken Lara Jean’in yazdığı aşk mektuplarının alıcılarından biri ortaya çıkar.

Hayatın Kıyısında (28/02/2020)
Aynı adlı romandan uyarlanan filmde, duygusal izlerle boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.

Netflix belgeselleri

The Chef Show 3. sezon (19/02/2020)
Yemek yapmak bir yolculuktur. Bir öğün hazırlamak ise karın doyurmaktan çok daha fazlasını amaçlar. Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Şef’te birlikte çalışan aktör/yönetmen Jon Favreau ve ödüllü şef Roy Choi, yeni bir macera için bu kez The Chef Show’da bir araya geliyor.

Who Killed Malcolm X? 1. sezon (07/02/2020)
Bir aktivist, Afro-Amerikalı lider Malcolm X’in suikastından onlarca yıl sonra adalet adına gerçekleri bulmak için karmaşık bir görev üstlenir.

Rode to Roma (11/02/2020)
Bu belgesel, Alfonso Cuarón’un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapım sürecini aktarıyor. Belgeselde Cuarón ile yapılan derinlemesine bir röportaj da var.