reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Locke & Key

Fantastik dizi arayanları sevindirecek Netflix güncellemesi

Fantastik dizi boşluğuna düştüyseniz Netflix kütüphanesindeki güncelleme hoşunuza gidebilir. Locke & Key, 10 bölümlük ilgi çekici macerasıyla nihayet yayında.

The Witcher’ın ilk sezonundan sonra fantastik dizi boşluğunu dolduracak yeni bir yapım arıyorsanız, arayışınızın cevabı Netflix kütüphanesinde gizli. Popüler çevrim içi yayın servisi aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Locke & Key dizisinin bölümlerini yayınladı. Stephen King’in oğlu Joe Hill tarafından kaleme alınan ve çizimlerini Gabriel Rodríguez’in üstlendiği çizgi romanın sunduğu keyifli hikaye nihayet ekranlara taşınıyor. Netflix’in The Umbrella Academy ile yakaladığı başarıyı devam ettirmeyi amaçlayan yeni dizi, bizi ilginç bir maceraya davet ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Locke & Key, 10 bölümle Netflix kütüphanesinde

Spoilersız ilk değerlendirmemizi gün içinde paylaşacağımız yeni dizi üç kardeşin hayli garip hikayesini anlatıyor. Babalarının trajik ölümünden sonra anneleriyle beraber babalarından kalma bir eve taşınan kardeşler, kısa süre sonra garip anahtarlar keşfediyor. Özel güçleri bulunan bu anahtarlardan bazıları “insanları açarken” bazılarının açtığı kapıların ardında ise bambaşka bir dünya yatıyor. Anahtarların gizemini çözmeye çalışan kardeşleri ise başka bir tehlike bekliyor. Çünkü anahtarların peşindeki tek kişi bu kardeşler değil. Şeytani bir varlık da anahtarları elde etmeye çalışıyor. Kardeşler anahtarları anlamaya çalışırken babalarının cinayetinin arkasında ise bambaşka olayların yattığını keşfediyor.

İlgi çekici bir macerayı ekranlara taşına Locke & Key ilk sezonunda 10 bölüm sunuyor. Dizinin kısa sürede sezon onayı alarak ikinci sezon çalışmalarına geçiş yapması bekleniyor. Dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilir, haberin devamında fragmanını izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin fragmanı