reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 yeni görselinde Dodge Charger’ı merkeze oturtuyor

Hızlı ve Öfkeli 9, vizyon için gün saymaya başladı. Filmde yeni bir kare ise internetteki yerini vakit kaybetmeden alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9, fizik kurallarını yıkan bir aksiyonu ve aile hikayesinde yeni bir bölümü beyaz perdeye taşıyor. İlk fragmanıyla heyecanı katlayan yapımdan yeni bir kare daha paylaşıldı. Total Film‘e röportaj veren Vin Diesel’in röportajıyla gelen karede Dominic Toretto, mat siyah ikonik Dodge Charger’ıyla görünüyor. Modeli Nisan 2020’de açıklanacak LEGO Technic serisinde de görmeyi umuyoruz. Ancak şimdilik ilk seri LEGO modellerinin hangileri olacağı resmileşmedi. Şüphesiz bu film Dom ve geçmişi için ayrı önem taşıyor. Karakter oğlu Brian’a “örnek baba” olmak için hayatında yeni bir sayfa açmışken, geçmişi peşini bırakmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs’ta vizyondaki yerini alacak

Sekizinci filmde Shaw’un da yardımıyla Cipher’ın alt edilmesinin ardından Dom, odağını oğluna vermişken bu kez karşısına kardeşi Jacob Toretto çıkıyor. John Cena’nın canlandırdığı Jacob’ın kardeşi Dom’u pek sevdiği söylenemez. Cipher ile iş birliği yapan Jacob, Dom’u ortadan kaldırmak için elinden geleni yapmaya hazırlanıyor. Dom ise elbette yıllardır yanında olan “ailesi” ile buna karşılık vermeye hazır.

Filmin tek sürprizi Dom’un onu öldürmek isteyen kardeşi değil. Öldüğünü sandığımız Han da filmdeki yerini alıyor. “Han için adalet” temalı posterler ise Han’ın ölümünün ardında Cipher’ın olabileceği izlenimini oluşturuyor. Han’ın nasıl geri döndüğü ise hala büyük bir gizem. Ancak filmin yönetmeni yaptığı son açıklamalarda her şeyin birbirine bağlanacağını kaydetmişti.

Hızlı ve Öfkeli 9 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. Tüm soru işaretlerinin de filmde çözülmesi bekleniyor. Vin Diesel’in 10. film planlarını da şimdiden yapmaya başladığını belirtelim. Ünlü aktörün yeni filmle ilgili açıklamalarına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Altered Carbon 2. sezon fragmanı değişen başrolüyle yayında