reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 için Vin Diesel’den yeni paylaşım

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi tüm aksiyonuyla beyaz perdede boy göstermek için geri sayımı başlatmışken Vin Diesel de filmden yeni bir poster paylaştı.

Hızlı ve Öfkeli 9, Dominic Toretto ve ailesi için hayli karmaşık bir kurguyla vizyonda yer almaya hazır. 8. filmde Cipher’ın planlarının istediği gibi gitmemesi yeni filmde kadraja Dom’un kardeşini sokuyor. Cipher, Dom’un ailesini ona karşı kullanmaya bir kez daha devam ediyor. John Cena tarafından canlandırılan Jacob, Dom’un gölgesinden çıkamamış kıskanç kardeş gibi tanıtılıyor. Dom’un hayatına dair yeni detaylar öğreneceğimiz filmden yeni bir görsel daha paylaşıldı. Vin Diesel, Instagram hesabından Dominic’in Toretto imzalı ceketiyle hayli düşünceli bir fotoğrafını paylaşıyor. Elbette meşhur kolye de boynunda asılı bulunuyor. Dom kolyeyi artık kendisi taşımıyordu. Bu sebeple fotoğraf karakterin geçmişinden olabilir diye düşünüyoruz. Jakob ile ilişkisini anlatırken ikilinin geçmiş görüntülerini görebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 sonrası yeni film planları başladı

Cipher’ın yeni planları tutacak mı göreceğiz. Letty ve oğlu Brian ile artık yeni bir hayata adım atam Dom için kardeşinin düşmanca tavırları hayli can sıkıcı olacaktır. Bir de elbette öldüğünü sandığımız Han var. Tokyo Drift’te aracıyla beraber patladığını düşündüğümüz Han’ın da hikayeye nasıl döneceği merak konusu.

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs‘ta tüm soruları yanıtlamak için vizyondaki yerini alacak. Ancak bu sırada ekip 10. film üzerine çalışmalara başladı bile. İki film halinde yayınlanabileceği belirtilen 10. filmle ilgili Vin Diesel’in ilk açıklamalarını buradaki haberimizden okuyabilirsiniz. Diesel’in aynı zamanda kadınlardan oluşan bir Hızlı ve Öfkeli spin-off filmi üzerine çalışmalar gerçekleştirdiğini de hatırlatalım. Filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video