reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 öncesi yeni “yan” film müjdesi

Hızlı ve Öfkeli 9, aksiyon dolu bir fragmanla karşımıza çıkmışken, filmi daha izleyemeden yeni bir filmin ayak sesleri duyuldu.

Hızlı ve Öfkeli 9, yepyeni bir macerayla yapıma kaldığı yerden devam etmeye hazır. Üstelik hikaye bu kez biraz daha genişliyor ve Dom’un erkek kardeşi Jacob Toretto kadraja giriyor. Yeni karakterleri tanıtacak olan film için röportaj veren Vin Diesel ise beklenmedik bir açıklama yapıyor. 9. filmi beklerken yeni bir spin-off ufukta görünüyor. MTV International‘a konuşan Diesel’e seriyi önümüzdeki yapımlarda neyin beklediği sorulduğunda Diesel şöyle cevap veriyor: “Kadınlardan oluşan bir spin-off yarattım. Senaryo önümüzdeki ay gelecek. Göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 sonrası kadın karakterlerden oluşan spin-off planları

Aynı röportajda diğer oyuncuların da benzer isteklerde olduğu görünüyor. Bu da önümüzdeki dönemlerde belki de Michelle Rodriguez’in Letty’sini başrole çeken yeni bir spin-off’la karşılaşabileceğimiz anlamına geliyor. Tabii bu isim Letty olmayabilir de. Şimdilik detaylar biraz sisli. Ramsey karakterini canlandıran Nathalie Emmanuel ise biraz daha Charlie’nin Melekleri havasında bir iş hayal ettiğini belirtiyor. Seri Hobbs & Shaw’ın başarısından sonra spin-off’lara da daha sıcak bakıyor gibi.

Bu sırada adeta para basan film evreni anlaşmalarını farklı kategorilerde de genişletiyor. Önümüzdeki dönemlerde bir oyununa kavuşacağımız serinin otomobilleri de Nisan 2020’de LEGO Technic serisine dahil oluyor.

Hızlı ve Öfkeli, 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. 8. filmde Dom’a ve ailesine yenilen Cipher, Dom’la kardeşini yüzleştirmeye hazırlanıyor. John Cena tarafından canlandırılan Jacob Toretto, Dom’u alt etmek için yeterli motivasyona sahip gibi görünüyor. Aynı röportajda oyuncular filmin fizik kanunlarını fazlasıyla zorlayacağı konusunda şakalar yaparken, aksiyona doyacağımızın sözünü de veriyor. İşin biyolojik aile tarafındaki gerginliğine geçiş yaptığımız filmin ilk fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz. Yeni filmin geçmişten bir karakteri geri getirdiğini de ekleyelim.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı