reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli oyunu Fast & Furious Crossroads

Hızlı ve Öfkeli serisinin oyunu göründü! [Video]

Game Awards 2019’da sahneye çıkan Michelle Rodriguez ve Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli serisinin oyununu müjdeledi. Karşınızda Fast & Furious Crossroads.

Hızlı ve Öfkeli 9 için sabırsızlıkla beklerken, şimdi de serinin oyunu göründü. Hem de filmin oyuncularıyla! Michelle Rodriguez ve Vin Diesel, Game Awards 2019’da sahneye çıkarak yeni oyun Fast & Furious Crossroads tanıtımını gerçekleştirdi. Oyunun fragmanı ve çıkış tarihi de paylaşımlar arasındaki yerini aldı. Project Cars yaratıcıları Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve dağıtımı da Bandai Namco tarafından üstlenen oyun, fragmanıyla serinin herhangi bir filminden farksız olacağını ortaya seriyor. Oynanış tarafıysa şimdilik bir gizem. Ancak arabalarla nefes kesici yarışlar olacağı kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli oyununda serinin tanıdık isimleri yer alıyor

Oyunun kadrosu ise film serisinin tanıdık isimlerinden oluşuyor. Elbette Vin Diesel’in yer aldığı oyunda Michelle Rodriguez ve filmin pek çok oyuncusu yeni bir aile hikayesi anlatıyor. Fast & Furious Crossroads aynı zamanda John Wick: Chapter 3’te yer alan Asia Kate Dillon ve The Walking Dead’de oynayan Sonequa Martin-Green’i de barındırıyor.

Bandai Namco oyunu “takımlı araçlı soygun, aksiyon oyunu” olarak tanımlamış. Oyuncuların “egzotik” yerlerde uluslararası casusluklarla, hız sınırlarını zorlayan soygunlarla ve yükselen yeni tehditi indirmekle uğraşacağı kaydediliyor. PC, PS4 ve Xbox One için duyurulan oyunun karakter tasarımları ise doğrusunu söylemek gerekirse biraz zayıf görünüyor.

Oyunun çıkış tarihi ise 9. filmle beraber olacak gibi. Bildiğini gibi 9. film 21 Mayıs 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Oyunun çıkışı için de Mayıs 2020 işaret ediliyor. Hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.