reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 filminde Charlize Theron ve Helen Mirren müjdesi

Çekimleri kısa bir süre önce başlayan Hızlı ve Öfkeli 9 cephesinde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Son haberlere bakılırsa Charlize Theron ve Helen Mirren geri dönüyor.

Hızlı ve Öfkeli dünyasının her geçen gün biraz daha genişlemesine şahit oluyoruz. Yakında vizyona girecek olan Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı Hobbs & Shaw‘ın yanı sıra pek çok farklı proje gündeme geliyor. Hatta bunlardan sonuncusu geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı çıkan Netflix’te izleyicilerle buluşacak olan Fast & Furious: Spy Racers isimli animasyon seri. Fakat tüm bunlardan önce ana serinin sonlanması gerekiyor. Onuncu filmle birlikte bitecek olan ana seri dokuzuncu filmle ile yola devam ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 ekibi genişliyor

Kısa bir süre önce ekiptan Nathalie Emmanuel‘in paylaşımıyla birlikte dokuzuncu filmin çekimlerinin başladığı ortaya çıkmıştı. Ondan önce de Vin Diesel çıkmış ve eski WWE yıldızı John Cena‘nın ekibe dahil olduğunu açıklamıştı. Diesel yine kendi Instagram hesabı üzerinden heyecan uyandıran bir açıklamaya imza attı. Setten paylaştığı videoyla birlikte Charlize Theron ve Helen Mirren‘in geri dönüşünü müjdeledi. Charlize Theron seriye The Fate of the Furious ile dahil olmuş ve Cipher‘ı canlandırmıştı. Helen Mirren ise Magdalene Shaw olarak boy göstermişti. Jason Statham‘ın hayat verdiği Deckard Shaw’ın olmadığı dokuzuncu filmde onun annesini göreceğiz. Bunun nedeni ise şimdiden büyük heyecan uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Justin Lin’in üstlendiğini bildiğimiz Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek. Ondan önce Hobbs & Shaw filmini seyredeceğiz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw fragmanı