reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Helen Mirren

Helen Mirren’ın Hızlı ve Öfkeli 9 isteği

19 Ocak 2018

Tecrübeli oyunculardan Helen Mirren sekizinci filmle birlikte Hızlı ve Öfkeli serisine dahil olmuştu. Efsane isim dokuzuncu filmde aynı karakterle geri dönmeye niyetli görünüyor. Üstelik bu kez isteği oldukça açık!

Gişede başarıdan başarıya koşan Hızlı ve Öfkeli seriyi oyuncu kadrosuyla da adından söz ettiriyor. Vin Diesel, Dwayne Johnson ve Jason Statham gibi isimlerin bir araya gelmesi yetmezmiş gibi yedinci filmde Helen Mirren da hikayeye dahil olmuştu. Araba kullanmayı çok seven, serinin büyük hayranı olduğunu dile getiren tecrübeli oyuncu Magdalene Shaw karakterini canlandırmıştı. Yer aldığı sahnelerle adından söz ettiren oyuncu filmde direksiyon başına geçme fırsatı yakalayamamıştı. Görünen o ki Helen Mirren bunun eksikliğini fazlasıyla hissediyor ve gelecekte filmde durumu telafi etmenin yollarını arıyor. Yahoo! ‘nun kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan oyuncu isteğini şu şekilde dile getirdi:

“Umarım Hızlı ve Öfkeli 9 için geri dönerim. Bunun olmasını istiyorum. Seriyi çok seviyorum ve geri dönmek harika olurdu. Karakterimi gerçekten çok sevdim. Yalnız bu sefer arka koltukta kalmak istemiyorum. Direksiyon başına geçmem kesinlikle şart!”

Eğer bir aksilik daha yaşanmazsa Hızlı ve Öfkeli 9’u 10 Nisan 2020‘de seyredebileceğiz. Kim bilir belki bu sefer Helen Mirren’in isteği gerçeğe dönüşür.

İlgili video

YORUMLAR