reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Hızlı ve Öfkeli 9’a Guardians of the Galaxy takviyesi

Hızlı ve Öfkeli 9 filmine dair detaylar ufak ufak netlik kazanıyor. Son olarak filmin oyuncu kadrosuna Guardians of the Galaxy ile tanıdığımız bir isim dahil oldu.

Son zamanlarda Hobbs & Shaw ile gündemde olan Hızlı ve Öfkeli dünyası yakında ana serinin dokuzuncu filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sondan bir önceki filmde Dwayne Johnson ve Jason Statham yer almıyor. Fakat ana kadrodan Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris ve Nathalie Emmanuel geri dönüyor. Dokuzuncu filmin çekimlerinin başladığı haftalar önce ortaya çıkmıştı. Ardından sette yaşanan kritik bir kaza çekimlerin durdurulmasına sebep olmuştu. Hatta Jason Statham çıkıp yaşanan kazanın ardından bir açıklama yapmış “Hızlı ve Öfkeli’nin gizli kahramanları dublörlerdir” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy serisinden Hızlı ve Öfkeli 9’a

Yaşanan tüm olumsuzlukların ardından Hızlı ve Öfkeli 9’un oyuncu kadrosuna yeni bir ismin katıldığı netlik kazandı. Bu isim özellikle Marvel Sinematik Evreni izleyicilerin yakından tanıdığı Michael Rooker oldu. Michael Rooker ismi size tanıdık gelmiyor olabilir fakat onu Guardians of the Galaxy serisinde Yondu rolünde seyretmiştik. Bunun yanı sıra The Walking Dead takipçileri de Michael Rooker’ı tanıyor. Tecrübeli oyuncunun Marvel Sinematik Evreni sonrası adresi bir başka başarılı seri olan Hızlı ve Öfkeli oldu. Onun serinin dokuzuncu filmde Buddy isimli bir karaktere hayat vereceği ortaya çıktı. Fakat bu karakterin hikayede ne gibi bir rolü olacağını henüz bilmiyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı