reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 filminde netleşen John Cena takviyesi

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz haftalarda duyduğumuz John Cena takviyesi sonunda kesinlik kazandı.

Yakın geçmişe döndüğümüzde nisan ayının sonunda Hızlı ve Öfkeli serisi heyecan verici gelişmelerle karşımıza çıkmaya başladı. Önce John Wick’in yıldızı Keanu Reeves’in bu dünyaya katılacağı iddia edildi. Ardından bu iddianın doğru olmadığını Reeves’in ağzından duyduk. Hemen ardından Vin Diesel heyecan uyandıran bir gelişmeyle boy gösterdi. Son yılların en sevilen oyuncuları arasında yer alan Diesel, Instagram hesabı üzerinden şaşırtıcı bir video paylaştı. Bu videoda karşımıza John Cena çıktı. Eski WWE yıldızının Hızlı ve Öfkeli’nin dokuzuncu filminin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu bu videoyla birlikte açıklanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 kadrosu kesinleşiyor

Bu dönemde henüz kesinleşen bir şey yoktu, çünkü John Cena‘nın resmen imza atmadığı biliniyordu. Universal stüdyoları elini olabildiğince hızlı tutarak Cena ile sözleşmeyi sonunda imzaladı. Böylece onun Hızlı ve Öfkeli dünyasına dahil oluşu da netleşmiş oldu. John Cena’nın hangi karaktere hayat vereceğini henüz bilmiyoruz. Universal stüdyoları karakterine dair detayları özenle gizli tutuyor. Sadece karşımıza çok havalı bir karakterle çıkacağı ifade ediliyor.

Yönetmenliğini Justin Lin’in üstlendiğini bildiğimiz Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek. Fakat serinin dokuzuncu filminden önce Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın birlikte yer aldığı Hobbs & Shaw filmini izleme fırsatına kavuşacağız.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw fragmanı