reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9 Vin Diesel

Hızlı ve Öfkeli 9 için kafa karıştıran Vin Diesel paylaşımı

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi için çekimler devam ederken Vin Diesel Instagram paylaşımıyla ilginç teorileri başlatmış oldu.

Vizyondaki Disney baskısı arasında nefes almayı başaran serilerden Hızlı ve Öfkeli 9. filmiyle beraber yeniden vizyonda boy gösterecek. Hobbs and Shaw ile evreni genişleten yapım serinin yeni filmi için çekimlere devam ederken oyuncular da zaman zaman setten fotoğraflar paylaşıyor. Bu paylaşımlardan biri de yakın zamanda Vin Diesel’den geldi. Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşan Diesel, Paul Walker’ın kardeşi Cody Walker ile sette görünüyor. “Cody prodüksiyonu ziyarete geldiğinde her zaman çok özel bir şeyler oluyor… Pablo’yu hep gururlandırıyorsun. Seni seviyorum.” diyen Diesel, Cody Walker’ın set ziyaretinden fazlasını yapmış olabileceğini düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 filminde Brian ihtimali

Bildiğiniz gibi Paul Walker film serisinin başrollerinden biriydi. Brian karakterine hayat veren Walker’ın 2013’teki zamansız vefatından sonra Brian film serisinde ailesiyle vakit geçirmek üzere inzivaya çekilmişti. Walker’ın yarım kalmış sahnelerini ise kardeşleri Cody ve Caleb tamamlamıştı. Bu sebeple Cody’nin yeni filmin setinde olması hayranlara Brian karakterinin yeniden görülebileceğini düşündürdü. Bu teoriye her ne kadar kuşkuyla yaklaşsak da kahramanı filme döndürmek için pek çok yol bulunuyor. Bunun film sektöründe ilk kez yapılmış bir durum olmayacağı da kesin. Hatta en yakın örnek yeni Star Wars filmi…

Hızlı ve Öfkeli 9, Charlize Theron, John Cena, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Ludacris, Tyrese Gibson, Michael Rooker ve Helen Mirren’ı buluşturuyor. Yeni film 22 Mayıs 2020‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Hobbs and Shaw fragmanı