reklamı kapat

POPÜLER

Fast 9

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9’un yeni fragmanı yayında [Video]

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filminin yeni fragmanı paylaşıldı. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz film için geri sayım başladı.

18 Haziran 2021’de Türkiye’de vizyona girmesini beklediğimiz filmde Vin Diesel başrolde karşımıza çıkıyor. The Fast and the Furious: Tokyo Drift’te öldüğü tahmin edilen Han Lue ise yeni filmle birlikte dönüyor. Brian O’Conner’ın (Paul Walker) eşi ve Dominic Toretto’nun (Vin Diesel) kız kardeşi Mia Toretto da kadroda yer alıyor.

Senaryosunu Daniel Casey ve Chris Morgan‘ın kaleme aldığı filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ve Charlize Theron gibi ünlü isimler bulunuyor. Serinin hem duygusal hem aksiyon anlamındaki en yoğun filmlerinden biri olmasını beklediğimiz film merakla bekleniyor. Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi aksiyon dolu sahneleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan filmde Dwayne Johnson yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 koronavirüs sebebiyle ertlenmişti

Daha önceden 2020 yılının mayıs ayında vizyona gireceği açıklanan filmin çıkış tarihi ertelenmişti. Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada filmin 2021 yılında vizyona gireceği açıklanmıştı. Yeni Hızlı ve Öfkeli filmi haricinde No Time To Die, Peter Rabbit 2 ve A Quiet Place 2 gibi filmlerin de yayın tarihi de ertelenmişti.