reklamı kapat

POPÜLER

Billie Eilish No Time to Die James Bons

Billie Eilish imzalı James Bond şarkısı yayında [Dinle]

Grammy Ödülleri’nde 5 ödülle eve dönen Billie Eilish, merakla beklenen yeni James Bond şarkısını yayınladı. No Time To Die filmi tamamlıyor.

Son dönemlerin en başarılı genç yeteneklerinden Billie Eilish, Grammy Ödülleri’ne damga vurduktan sonra yeni şarkısı No Time To Die ile hayranların karşısında. Bildiğiniz gibi aynı isimli James Bond filminin ana müziğini yapması için seçilen Eilish, kendi tarzını Bond filmlerine yediriyor. Bond filmlerinin en önemli noktalarından birinin de filmin ana müziği olduğunu hatırlatalım. Adele’in 2012’deki Skyfall’u hala defalarca dinlenen şarkılar arasında yer alıyor örneğin. Yine Madonna’nın da Die Another Day’i unutulmazlar arasında. Eilish’in hazırladığı şarkının da Daniel Craig’li seriye tam oturduğunu söyleyebliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Billie Eilish, No Time to Die ile Oscar’ı alabilir mi?

Grammy’de kazandığı beş ödülle adeta tarih yazan Eilish, şimdi işleri bir seviye daha yukarı çıkarabilir. Geçtiğimiz hafta 2020 Oscar ödüllerinin sahipleriyle buluşmasının ardından gözler 93. Akademi Ödüllerine çevrildi bile. 2021’in En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde Oscar adaylığını görebileceğimiz Eilish, Grammy’den sonra evine bir de Oscar götürebilir. Tabii şimdilik bu kıyas için hayli erken olduğunun da altını çizelim.

Billie Eilish şimdilik şarkıyı çevrim içi ortamlarda yayınlasa da 18 Şubat’ta ilk kez Brit ödüllerinde Hans Zimmer eşliğinde canlı söyleyecek. Eilish’in performansını haberin üzerindeki videodan dinleyebilir ya da Spotify üzerinden şarkıya ulaşabilirsiniz. James Bond – No Time to Die‘ın 31 Mart‘ta vizyondaki yerini alacağını hatırlatalım.