reklamı kapat

POPÜLER

Robert Pattinson, Batman

Robert Pattinson, Batman kostümüyle ilk kez göründü [Video]

Robert Pattinson, yeni Batman olarak karşımıza çıkmak için hazır! Kostümüyle yayınlanan ilk videodaki detaylar ise dikkat çekici.

Batman hayranlarını heyecanlandıracak ilk video nihayet internetteki yerini aldı. Filmin yönetmeni Matt Reeves bizi kostümü içindeki Robert Pattinson ile buluşturuyor. DC’nin Ben Affleck ile ayrılığından sonra senaryosundan yönetmenine kadar değişen yeni filmde başrolü üstlenen Pattinson, kostümlü kamera testi videosunda karşımıza çıkıyor. Detaylara geçmeden önce şunun altını çizelim. Bu filmin bir kısa tanıtımı değil. Geçmişte The Witcher – Henry Cavill örneğinde de gördüğümüz gibi; başrolün kostümlü kamera çekimi denemesi. Ufak tefek değişiklikler, oynamalar görebiliriz. Ancak genel bir fikir vereceği kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batman sembolündeki kritik detay

Pattinson’ı kostüm içinde görmek heyecan verici. Ancak şeytan ayrıntıda gizli. Kostümün göğüs kısmındaki Batman logosu herkesin dikkatini çekmiştir diye düşünüyoruz. Metalik parçalardan oluşan bu logo sanki bir silah kullanılarak üretilmiş gibi. Tabii bu noktada teoriler üretilmeye başlandı. Bu Joe Chill’in silahından üretilmiş olabilir mi?

Joe Chill’in kim olduğunu bilmeyenler için, çizgi romanlarda Wayne’lerin katili olduğu iddia edilen listenin en popüler isimlerinden biri. Bruce’un kostümünde ailesinin katilinin kullandığı silahtan bir parça taşıması; geçmişini unutmaması için entegre edilmiş bir detay olabilir. Bu teori çok da uçuk değil. Çünkü Detective Comics’in 1000. sayısında yer alan “Manufacture for Use” hikayesinde tam da bu detay işleniyor. Bu da Matt Reeves’in bizi hiç olmadığı kadar kişisel bir uyarlamaya götürmesi anlamına geliyor. Film 25 Haziran 2021’de vizyondaki yerini alacak. Pattinson’ın kostümünün detaylarını gösteren tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.