reklamı kapat

POPÜLER

batman

Robert Pattinson’ın şakayla karışık Batman özrü

The Batman filminin başrolünü üstlenecek olan Robert Pattinson daha önce yaptığı ve tepki çeken açıklaması şakayla karışık şekilde özür diledi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Robert Pattinson‘ın ilk Batman’le bağlantılı açıklamaları geçtiğimiz sonbaharda ortaya çıkmıştı. Başarılı oyuncu o dönemde “Batman bir kahraman değil. O çok karmaşık bir karakter. Gerçek anlamda bir kahramana hayat verebileceğimi sanmıyorum. Mutlaka karakterin yanlış kabul edilebilecek bir yanı olması gerek. Batman’in ahlaki yönünde bir problem var. O diğer kahramanlar gibi altın çocuk değil. Hayata basit bir açıdan bakıyor. Fakat buna rağmen onda garip bir şeyler var. Bu da karakteri daha kapsamlı incelemeye olanak sağlıyor.” sözlerini sarf etmişti. Fakat Batman’le ilgili görüşleri elbette tepki çekti. İngiliz oyuncu aradan geçen zamanın ardından şakayla karışık bir şekilde özür diledi. Hem durumla dalga geçti, hem hayranların gönlünü aldı.

Robert Pattinson’ın Batman açıklaması

“Batman’in süper kahraman olması konusunda yeteri kadar bilgi sahibi değimişim. Sözlerim hayranları fazlasıyla sinirlendirdi. Bu çok garip bir deneyimdi. Ben hala onun nasıl süper kahraman olarak görüldüğünü tam anlayabilmiş değişim. Fakat öyle diyorsanız, öyledir. Özür diliyorum. Bir sonraki başlığı hayal edebiliyorum: Robert Pattinson geri adım attı. Batman gerçekten süper kahramanmış. Sözlerini geri alıyor!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu açıklamaları göz önünde bulundurunca Robert Pattinson’ın karaktere bakış açısı Bruce Wayne‘in farklı bir versiyonu seyretmemize vesile olacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı