reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

Yeni The Walking Dead 10. sezon posterleri

The Walking Dead 10. sezon bölümlerinde yakında devam etmeye hazırlanıyor. Geri sayım devam ederken dizi için yeni posterler hazırlandı ve izleyicilerle paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in yeni yıl öncesi ara verip, sonra şubat ayı içinde ekrana dönmek gibi bir geleneği var. Bu sene de merakla beklenen bölümler 23 Şubat‘tan itibaren seyirci karşısına çıkacak. Ocak ayının sonuna geldiğimiz şu günler dizinin tanıtım çalışmaları yeniden hız kazanmaya başlıyor. Paylaşılan onuncu sezon ikinci kısım fragmanının ardından şimdi de yeni posterler gün yüzüne çıktı. AMC kanalı tarafından paylaşılan posterlerde Michonne, Carol, Daryl Dixon ve The Whisperers’ın lideri olarak gördüğümüz Alpha yer alıyor. Hepsini teker teker görüyoruz. Sadece Alpha’nın posterinin diğerlerinden büyük olması ise dikkatlerden kaçmıyor.

The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon posterleri

Andrew Lincoln’ün hayat verdiği Rick Grimes’ın diziden ayrılmasından sonra bahsettiğimiz bu karakterler başrole dönüşmüş oldu. İşin üzücü yanı ise onuncu sezonun devamında Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira da hikayeden ayrılacak. Tesellimiz ise Maggie Greene’yi canlandıran Lauren Cohan’ın gelecek sezonda geri döneceğinin açıklanması. Maggie diziye yeniden heyecan getirecek diye umuyoruz. Öte yandan Michonne karakterinin diziden nasıl gideceği merak ediliyor. Rick Grimes gibi karakter için farklı bir yol mu çizilecek, yoksa onu ölüm mü bekliyor olacak, çok merak ediliyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon ikinci kısım fragmanı