reklamı kapat

POPÜLER

Marvel ve DC

Marvel ve DC için çalışan isimden rekabeti açıklaması

Hem Marvel hem de Warner Bros. stüdyoları aracılığıyla DC için çalışan James Gunn iki taraf arasındaki rekabetle alakalı bir soruyu yanıtladı. Onun cevabı Marvel ve DC arasında sandığımız gibi bir ortam olmadığını gözler önüne seriyor.

Bildiğiniz gibi James Gunn’ın çizgi roman uyarlamaları macerası Guardians of the Galaxy ile birlikte başladı. Yönetmen Disney tarafından kovulduğu dönemde Warner Bros. stüdyoları ile anlaşma imzaladı. Sonrasında The Suicide Squad için kamera arkasına geçti. Ardından Marvel stüdyoları onu Guardians of the Galaxy Vol. 3 için yeniden işe aldı. Başarılı yönetmen aynı anda iki rakip stüdyo için çalışıyor. Bu da hayranların ilgisini çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel ve DC rekabeti nasıl?

James Gunn’ın takipçilerinden biri yönetmene herkesin merak ettiği soruyu sordu: “Bunu sorma ihtiyacı hissediyorum. Hem Marvel hem de DC için çalıştığını göz önünde bulundurunca şunu sormak istiyorum: İki taraf arasındaki rekabet ve hayranların bu iki dünyayı birbirine karşı yarıştırması hakkında ne düşünüyorsun?” Bu enteresan soru yanıtsız kalmadı. James Gunn alıntıladığı tweete şu sözlerle cevap verdi: “Yemin ederim ki Marvel veya DC’den herhangi birinin diğer taraf için kötü bir şey söylediğini hatırlamıyorum. Bence Marvel ve DC arasındaki rekabet, Hollywood’daki diğer şirketlere nazaran çok daha az. Çünkü hepimiz aynı gemideyiz.”

Yönetmenin bu sözleri Marvel ile DC arasındaki rekabetin şirketlerden çok hayranlar arasında olduğunu ortaya koyuyor. Elbette bu iki tarafın zaman zaman birbirine özendiği gerçeğini değiştirmiyor.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı